"Młody Wallander". Netflix przygotował prequel słynnego szwedzkiego kryminału! Kiedy premiera?

Są tutaj fani opowieści o szwedzkim policjancie Kurcie Wallanderze? Jeżeli tak, to zapewne ucieszy was informacja, że o przygodach słynnego funkcjonariusza teraz w nowym serialu opowie Netflix, jednak uczyni to w dość nietypowej formie...

Multimedia

Netflix właśnie zaprezentował zwiastun swojego nowego serialu pt. "Młody Wallander". Produkcja, chociaż jest osadzona współcześnie i będzie opowiadać m.in. o napięciach rasowych, będzie opowiadać o losach 20-letniego Kurta Wallandera, który dopiero skończył szkołę policyjną i musi zmierzyć się z pierwszą zbrodnią w swojej karierze.

W roli głównej na ekranie pojawi się szwedzki aktor Adam Pålsson. W obsadzie serialu znaleźli się również m.in. Richard Dillane (jako nadinspektor Hemberg), Leanne Best (Frida Rask), Ellise Chappell (Mona), Alan Emrys (Gustav Munck) i Jacob Collins-Levy (Karl-Axel Munck).

Koreański serial z premierą na Netflix w Polsce. Nietypowa historia miłosna będzie hitem?Zobacz więcej

Oficjalny opis serialu brzmi:

Producenci "Wallandera" snują nową wersję opowieści o losach Kurta Wallandera - 20-latka mieszkającego w Szwecji lat 20. XXI wieku. Na podstawie powieści Henninga Mankella.

Serial na Netflix pojawi się 3 września.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×