Młodzi i Film 2020. Gwiazda "M jak miłość" już nie chce być aktorką? Właśnie wyreżyserowała film!

Marcjanna Lelek, którą większość widzów kojarzy jako Natalkę z "M jak miłość", szykuje się na nowe wyzwanie. Jednak nie chodzi o nowe role aktorskie, bowiem Marcjannę coraz bardziej pociąga druga strona kamery...

Multimedia

W dniach 1 - 5 września w Koszalinie odbędzie się 39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film. W konkursie filmów krótkometrażowych swój debiut będzie pokazywać Marcjanna Lelek, aktorka i reżyser, którą widzowie doskonale znają z roli Natalki w kultowym serialu "M jak miłość".

Krótkometrażowy debiut Marcjanny Lelek zatytułowany jest "Ja tu jestem" i Lelek odpowiada za jego reżyserię, scenariusz, a także kierownictwo produkcji. Film powstał pod sztandarem Warszawskiej Szkoły Filmowej, a w obsadzie znaleźli się Kamila Janik, Małgorzata Majerska, Filip Orliński oraz Jan Kwapisiewicz.

Natalia wraca do serialu! Co z jej życiem za granicą? Zobacz więcej

Oficjalny opis fabuły filmu "Ja tu jestem" brzmi następująco:

Karol zakochuje się w aktorce z filmu, który montuje. Asia walczy o uwagę koleżanki z ASP, Agata za nic nie przyzna się, że kocha swojego najlepszego przyjaciela a Dawid w sumie chyba kocha samego siebie. Trzy krótkie historie ukrywanych i źle adresowanych uczuć.

Marcjanna Lelek już od jakiegoś czasu próbuje swoich sił po drugiej stronie kamery. W 2019 roku była asystentem reżysera filmu "Pół wieku poezji później", a w 2020 roku była II reżyserem krótkiego filmu pt. "Noamia".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Proponuję audycje radiowe miły głos

  28.08.2020 18:20
 • Bibianna (gość)

  Gwiazda !!!!!! Reżyser !!!!!

  27.08.2020 08:00
 • El (gość)

  Co rzuciła? Piłkę co najwyżej mogła rzucić, a nie aktorstwo.

  26.08.2020 08:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×