młodzi i film 2020

"Czterej pancerni i pies". Barbara Krafftówna przedwcześnie pochowała dwóch mężów i syna! Jak dzisiaj wygląda 92-letnia aktorka?

Barbara Krafftówna to jedna z legend polskiego kina. Ponad 90-letnia aktorka doskonale znana jest publiczności z roli Honoraty w serialu "Czterej pancerni i pies", jednak niewiele osób wie, że Barbara Krafftówna w życiu osobistym przeżyła wiele tragedii. O tym opowiada film "Krafftówna w krainie czarów", który niedawno zaprezentowano na festiwalu Młodzi i Film 2021 w Koszalinie.

26.06.2021Czterej pancerni i pies

"Polot" [RECENZJA]. Jeden z najlepszych debiutów na Młodzi i Film 2020 oraz być może jedna z ostatnich polskich premier tego roku? Oceniamy nowy film z Maciejem Musiałowskim!

Epidemia COVID-19 nie odpuszcza, a polskie kina są w kryzysie, który dla wielu z nich może być morderczy. Sytuacji nie pomaga fakt, że coraz więcej polskich producentów przesuwa premiery swoich filmów na nieokreślony czas, więc "Polot" może okazać się jednym z ostatnich polskich filmów, który w tym roku w ogóle doczekał się kinowej premiery. Oceniamy!

24.10.2020Recenzja

"25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" [RECENZJA]. Piotr Trojan zachwyca jako Tomasz Komenda! To kino, które boli, uwiera i frustruje!

Noc sylwestrowa 1996/1997. Na dyskotece w Miłoszycach pod Wrocławiem bawi się 15-letnia Małgorzata. Rano jej zwłoki zostają znalezione między okolicznymi gospodarstwami, a diagnoza śledczych jest następująca: dziewczyna najpierw została brutalnie zgwałcona, a następnie zmarła z wykrwawienia i wyziębienia. Ponad trzy lata później, po nagłośnieniu sprawy w programie "Telewizyjne Biuro Śledcze", zatrzymany zostaje podejrzany - Tomasz Komenda. O innej stronie tych wydarzeń wspomina film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

18.09.2020Recenzja

Młodzi i Film 2020. 10 filmów walczy o Wielkiego Jantara! Film o Tomku Komendzie będzie największym hitem festiwalu?

Doskonałe wieści dla fanów polskiego kina. Właśnie wystartował 39. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych Młodzi i Film 2020! Do Koszalina przyjechali najlepsi polscy debiutanci filmowi, którzy zawalczą o Wielkiego Jantara! Jaki film okaże się czarnym koniem imprezy? Zdaniem wielu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy" może być największym hitem festiwalu!

01.09.2020Młodzi i Film 2020

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×