młodzi i film 2021

"Złotopolscy". Renata Gabryjelska porzuciła aktorską karierę i zniknęła z show biznesu! Zrobiła to... z miłości! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

Serial "Złotopolscy" zna niemalże każdy - nawet, jeżeli w życiu nie obejrzał ani minuty! Dziś ma status kultowego, a wielu widzów chętnie wraca do niego pamięcią. Losy bohaterów śledziły miliony Polaków. Jedną z największych gwiazd serialu była Renata Gabryjelska. Niewielu wie, dlaczego - praktycznie z dnia na dzień - zniknęła z show biznesu! Czym zajmuje się dzisiaj i jak wygląda?

13.09.2022Złotopolscy

"Czterej pancerni i pies". Barbara Krafftówna przedwcześnie pochowała dwóch mężów i syna. Odeszła w wieku 93 lat

Barbara Krafftówna była jedną z legend polskiego kina. Odeszła 23 stycznia 2022 roku. 93-letnia aktorka znana była publiczności z roli Honoraty w serialu "Czterej pancerni i pies", jednak niewiele osób wie, że Barbara Krafftówna w życiu osobistym przeżyła wiele tragedii. O tym opowiada film "Krafftówna w krainie czarów", który zaprezentowano na festiwalu Młodzi i Film 2021 w Koszalinie.

04.02.2022Czterej pancerni i pies

"Żużel" [RECENZJA]. Tomasz Ziętek gwiazdą filmu Doroty Kędzierzawskiej. Warto obejrzeć?

"Żużel" Doroty Kędzierzawskiej to film, o którym mówi się już od kilku lat. Nawet miał być prezentowany na paru festiwalach, ale na większości z nich premierę albo odwoływano, albo nie zdecydowano się pokazać skończonego dzieła dziennikarzom. Teraz "Żużel" trafił do kin, a chwilę wcześniej otworzył festiwal debiutów filmowych Młodzi i Film, gdzie Dorota Kędzierzawska była jedną z jurorek. Warto obejrzeć "Żużel"? Sprawdźcie.

17.07.2021Recenzja

"Ostatni komers" [RECENZJA]. Pierwszy joint, pierwsza miłość, pierwszy seks, a potem życie stanie się trudniejsze. Kapitalny debiut!

"Ostatni komers" to największa sensacja 45. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Już dawno nikt w polskim kinie z taką lekkością nie opowiadał o nastolatkach, w żaden sposób nie próbując ich oceniać czy stawiać się w roli mentora. Oceniamy film "Ostatni komers". Film już w kinach, a przed chwilą podziwiała go publiczność festiwalu Młodzi i Film 2021!

21.06.2021Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×