"Młodzi lekarze". Druga seria telenoweli dokumentalnej wiosną 2017 w TVP1!

W marcu 2017 roku na antenę TVP1 powróci telenowela dokumentalna "Młodzi lekarze". Czyja pracę tym razem będziemy obserwować?

Multimedia

W telenoweli dokumentalnej "Młodzi lekarze" kamery towarzyszą sześciu lekarzom, a widzowie śledzą ich pracę w szpitalach, a także życie prywatne. W nowej serii, która na antenie TVP1 pojawi się już w marcu 2017 roku, zobaczymy, jak młodzi lekarze zachowują się w trudnych sytuacjach.

Ostatnie spotkanie z lekarzami [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Poznaj bohaterów nowego serialu [GALERIA]Zobacz więcej

Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, w "Młodych lekarzach 2" wystąpią: Agnieszka Burkacka (lekarz medycyny estetycznej ze Śląskiego Centrum Medycyny Inwazyjnej AdvanceMed), Michał Konik (ortopeda z Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA), Małgorzata Mastej-Nowak (lekarz chorób wewnętrznych z Centrum Zdrowia w Mikołowie), Tomasz Pieniążek (lekarz-stażysta ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu), Marta Zębala (neurochirurg z Kliniki Neurochirurgii w Szpitalu Bielańskim w Warszawie) oraz Bartosz Spławski (onkolog w Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie).

Program oparty jest na brytyjskim reality-show "Junior Doctors: Your Life in Their Hands", który nadawany jest od 2011 roku przez kanał BBC Three. Jak dotąd, oryginalnie powstały trzy edycje serialu. Polską wersję serialu rezyserują Joanna Frydrych i Alina Mrowińska, a za produkcję wykonawczą odpowiadała Telewizja Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×