"Młodzi lekarze" odcinek 1. Poznanie lekarzy [WIDEO]

W premierowym odcinku serii młodzi lekarze spotkają się po raz pierwszy. Będą dzielić się wrażeniami związanymi z obecnością ekipy telewizyjnej podczas ich pracy. Na koniec odcinka każdy z nich opowie o tym, co najbardziej zapamiętał z pierwszych dni swojej pracy.

Multimedia

"Młodzi lekarze" odcinek 1. - TVP1, niedziela, 3.01.2016, godz. 21:25

W pierwszym odcinku „Młodych lekarzy” doktor Maciej Tyczyński będzie dyżurował na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym MSW w Warszawie. Pomoże m.in. mężczyźnie, który wymaga szycia rany głowy. Na innym oddziale szpitala doktor Joannę Wiśniewską-Goryń, kończącą specjalizację z chirurgii plastycznej, odwiedzi pacjentka, która rok temu zachorowała na raka i usunięto jej jedną pierś. Teraz marzy o jej rekonstrukcji.

CZYTAJ TAKŻE:
"MŁODZI LEKARZE". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1 [GALERIA]
"MŁODZI LEKARZE" OD 3 STYCZNIA W TVP1. O CZYM BĘDZIE SERIAL?

Z kolei w przychodni zdrowia w Strachówce, 60 km od Warszawy, doktor Jadźka Kłapa-Zarecka będzie musiała przyjąć 49 pacjentów w ciągu 4 godzin. Odskocznią od pracy okaże się komponowanie wraz z mężem-muzykiem piosenki do serii o młodych lekarzach. Natomiast doktor Radek Smoczyński w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSW w Warszawie wykona skomplikowaną operację pod okiem jednego z najmłodszych profesorów kardiochirurgii w Polsce, prof. Piotra Suwalskiego. Widzowie zobaczą, jak serce pozbawione krwi, traci swój czerwony kolor i w tym czasie jest wypełniane specjalną, bezbarwną substancją podtrzymującą je przy życiu. W szpitalu ginekologiczno-położniczym „Inflancka” na dyżurze w izbie przyjęć doktor Monika Drobniak przyjmie niewidomą pacjentkę, która jest w dwudziestym tygodniu ciąży. Z kolei mąż pacjentki od urodzenia cierpi na porażenie mózgowe. Dziecko jest spełnieniem ich marzeń, mimo że martwią się o to, czy nie odziedziczy choroby po matce. W Centrum Zdrowia Dziecka doktor Edyta Szymańska zajmie się mała pacjentką, która z uwagi na swoją rzadką i uciążliwą chorobę musi być karmiona strzykawką bezpośrednio do brzucha.

Komentarze

Skomentuj
 • olala (gość)

  Mi się podoba chce więcej odcinków niż te 10

  07.02.2016 22:38
 • kotka (gość)

  Ja lubię oglądać młodzi lekarze chociaż nie do konca uważam że jest super... Za dużo wszystkiego w jednym odcinku...

  07.02.2016 22:13
 • Bogdan (gość)

  Bez pozwolenia wykorzystują wizerunek pracowników tj.ratownicy,pielęgniarki do sądu trzeba podać producentów tego programu.W pierwszym odcinku pokazano twarze personelu bez ich zgody w szpitalu MSW,dyrektor szpitala z firmy PO pewnie za darmo im pozwolił kręcić.

  07.01.2016 19:43
 • xyz (gość)

  Rewelacyjny serial.Przebija w 1000 % Rolnika.Rolnik przy Lekarzach to bieda z nędzą.

  04.01.2016 10:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×