"Młodzi lekarze" odcinek 4. Trudne operacje i pierwszy dzień w Centrum Zdrowia Dziecka [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Młodzi lekarze” po raz kolejny staną przed wieloma wyzwaniami. Jak zwykle wiele będzie się działo na SORze, gdzie pracuje doktor Maciek. Trudne operacje przeprowadzą doktor Joanna i doktor Radek. Poznamy również łapiącą za serce historię małego pacjenta. Oglądajcie już w niedzielę, 24 stycznia, o godzinie 21:25 w TVP1.

Multimedia

"Młodzi lekarze" odcinek 4. - TVP1, niedziela, 24.01.2016, godz. 21:25

W tym odcinku doktor Jadźka spędzi swój pierwszy dzień w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie pracuje również doktor Edyta. Pozna tam małego Mateuszka. Chłopiec został porzucony przez rodziców i trafił do domu pomocy społecznej. W CDZ znalazł się z powodu choroby przewodu pokarmowego. Mateusz zaskarbił sobie serca opiekunów i lekarzy. Teraz, pod ich opieką czeka na nowych kochających rodziców. Jak potoczy się jego historia?

CZYTAJ TAKŻE:
"MŁODZI LEKARZE" ODCINEK 3. DZIECKO MAĆKA PRZYCHODZI NA ŚWIAT! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"MŁODZI LEKARZE". POZNAJ BOHATERÓW NOWEGO SERIALU TVP1 [GALERIA]

Tymczasem na SORze, gdzie pracuje doktor Maciek, sporo będzie się działo. Młody lekarz przyjmie wykładowcę, który zasłabł podczas prowadzenia zajęć. Spotka się również z niewidomą pacjentką doktor Moniki. Kobieta jest w trzydziestym trzecim tygodniu ciąży i boi się o swoje dziecko. Jaką diagnozę postawi doktor Maciek? Czy kobieta zostanie w szpitalu? Doktor Monika będzie przejmować się losem swojej pacjentki. Ponieważ w tym czasie przebywa na urlopie, postanowi skontaktować się z kobietą i jej mężem przez Skype’a.

Doktor Joanna ukończyła już specjalizację z chirurgii ogólnej. Teraz kończy specjalizację z chirurgii plastycznej. To bardzo doświadczony lekarz. W poprzednim odcinku operowała nowotwór na nosie. Tym razem będzie m.in. operować zmianę w okolicy oka. To niezwykle trudny zabieg, wymagający niebywałej precyzji i sprawnej ręki.

Operować będzie również doktor Radek. Założy bypassy bez przecinania klatki piersiowej. Czy jednak wszystko pójdzie po jego myśli?

Po pracy wszyscy lekarze spotkają się, by wspólnie świętować urodziny córki Maćka. Będzie to okazja do porozmawiania o pracy i życiu prywatnym, a także o tym, jak udaje im się łączyć te dwie sfery życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×