"Młodzi lekarze". Poznaj bohaterów 2. serii! Jak radzili sobie pod okiem kamery? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Wiosną do Jedynki powrócą "Młodzi lekarze" – w drugiej serii widzowie poznają sześcioro lekarzy u progu kariery zawodowej, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Kamera towarzyszyć im będzie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Multimedia

"MŁODZI LEKARZE" - 2. SEZON OD NIEDZIELI, 5.03.2017 O GODZ. 21:25 W TVP1!

Operacja guza mózgu, wstawienie protezy stawu biodrowego, czy skomplikowany zabieg u małego dziecka? Dla bohaterów drugiej serii "Młodych lekarzy" - sześciorga lekarzy u progu zawodowej kariery, nie ma rzeczy niemożliwych. W marcu na antenie TVP1 premiera drugiego sezonu serialu dokumentalnego pt. "Młodzi lekarze". Przez pół roku kamery towarzyszyły im w pracy i w życiu prywatnym oraz dokumentowały wyjątkowe historie ich pacjentów. Reżyserkami drugiego sezonu "Młodych lekarzy" są autorki pierwszej części dokumentu - Joanna Frydrych i Alina Mrowińska.

Gwiazdy i prezes Kurski na prezentacji oferty programowej TVP na wiosnę [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nowymi bohaterami "Młodych lekarzy" są:

Agnieszka Burkacka - chirurg w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Zobaczymy ją na sali operacyjnej i podczas ostrego dyżuru. Pokażemy jak odpoczywa uprawiając sporty ekstremalne.
Michał Konik - ortopeda w Szpitalu MSWiA w Warszawie. Wstawia pacjentom „części zamienne”- endoprotezy. Gdy nie operuje lubi boksować i... grać na pianinie.
Małgorzata Mastej-Nowak - internistka w szpitalu powiatowym w Mikołowie. W przyszłości chce się zająć leczeniem otyłości. Jej pasje to: zdrowe gotowanie i egzotyczne podróże.
Tomasz Pieniążek - lekarz rodzinny w Zawierciu. Wcześniej pracował, jako DJ, taksówkarz i kurier. W wolnym czasie naprawia stare samochody i rzeźbi mięśnie brzucha.
Marta Zębala - neurochirurg w warszawskim Szpitalu Bielańskim- jedyna kobieta na oddziale. Przeprowadza operacje mózgu i kręgosłupa. Relaksuje się szybką jazdą na wrotkach.
Bartosz Spławski - onkolog z Centrum Onkologii i wolontariusz w hospicjum. Uczestniczy w międzynarodowych badaniach dotyczących nowych terapii dla chorych na nowotwory. W wolnych chwilach pływa i lata na lotni ( czasem z pacjentami).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×