mma

Antoni Królikowski promuje walkę sobowtórów Putina i Zełenskiego. Internauci zażenowani! Gwiazdy TVN nie wytrzymały!

Antoni Królikowski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, jednak w ostatnim czasie mocno podpada widzom. Jego - zapewne wkrótce zakończone - małżeństwo z Joanną Opozdą od kilku tygodni jest na ustach wszystkich, a aktor musi mierzyć się z komentarzami Internautów, którzy jasno dają aktorowi znać, co o nim myślą. Swoim dzisiejszym działaniem z pewnością nie przysporzył sobie fanów, a promowanie walki sobowtórów Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego trudno nazwać inaczej niż żenadą.

03.04.2022Przez Atlantyk

Royal Division. Antoni Królikowski twarzą federacji freak fight MMA. W walce wieczoru sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego! Będzie skandal?

Antoni Królikowski to postać, której przedstawiać nie trzeba. Naczelny skandalista polskiego show biznesu, który niedawno został ojcem, a następnie rozstał się ze swoją żoną, teraz przyjął rolę, która nie każdemu się spodoba - został twarzą federacji freak fight MMA. W walce wieczoru sobowtóry Władimira Putina i Wołodymyra Zełenskiego! Będzie skandal?

02.04.2022Royal Division

"One Night Squad". Ada Śledź o walce z Lil Masti na gali FEN 34: "Nie będzie lekko, ale nie boję się dostać w mordę"

Ada Śledź chce się bić! Gwiazda programu "Love Island" już niebawem zadebiutuje w formule MMA na gali FEN 34. Jej rywalką będzie Lil Masti, mistrzyni federacji Fame MMA, z którą rozstała się w atmosferze skandalu. Jak Ada Śledź przygotowuje się do swojego debiutu? Czy obawia się pojedynku z Lil Masti? Sprawdźcie, co nam powiedziała!

27.05.2021One Night Squad

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×