"Moda na sukces". Aktorzy wracają na plan! Aby zachować dystans będą korzystać z... seks lalek!

Obsada "Mody na sukces" wraca do pracy! Kolejne odcinki powstaną w ścisłym reżimie sanitarnym, który nie ominie nawet... scen łóżkowych. Co wymyślili twórcy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Moda na sukces" to serial-legenda, który powstaje od 1987 roku i doczekał się już ponad 8000 tysięcy odcinków, lecz nawet ta produkcja musiała przystopować z powodu pandemii koronawirusa i wstrzymać zdjęcia.

Natalia Oreiro chce być Rosjanką?! Złożyła wniosek o rosyjskie obywatelstwo!Zobacz więcej

Wszystkich, który obawiali się, że to może być koniec sagi Forresterów, możemy jednak uspokoić. "Moda na sukces" jako jeden z pierwszych seriali wznowił zdjęcia w amerykańskim stanie Kalifornia. Twórcy najsłynniejszej opery mydlanej świata mają jednak problem z koniecznością zachowania dystansu społecznego.

Chodzi o sceny łóżkowe, których nie da się zrealizować bez bezpośredniej bliskości między bohaterami. Początkowo twórcy chcieli zrezygnować z serialowych romansów, ale ostatecznie znaleźli rozwiązanie. Aktorzy będą wykorzystywać seks-lalki, które zastąpią prawdziwych partnerów.

Niestety, od jakiegoś czasu nowe odcinki "Mody na sukces" nie pojawiają się już w polskiej telewizji. Być może kiedyś jeszcze się to zmieni, a Polscy widzowie będą mogli poznać dalsze losy bohaterów, którzy, jak widać, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa! Kilkaset odcinków można wciąż obejrzeć w serwisie Player.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×