"Moda na sukces" - NOWY RIDGE Forrester! Thorsten Kaye zastąpił Ronna Mossa!

Fanów serialu "Moda na sukces" czeka nie lada gratka! Po rocznej przerwie znów będzie można zobaczyć na ekranach Ridge'a Forrestera!

Multimedia

Ronn Moss, który przez ponad 25 lat wcielał się w rolę Ridge'a Forrestera, w sierpniu 2012 roku zdecydował się odejść z serialu. Fani na całym świecie nie mogli się pogodzić z faktem, że jeden z ulubionych bohaterów znika z produkcji. Okazuje się, że producenci "Mody na sukces" postanowili przywrócić postać do serialu.

Nowym Ridge'em Forresterem bedzie 47-letni Thorsten Kaye! Główny producent serialu, Bradley Bell, zaproponował aktorowi rolę w "Modzie na sukces", ale na początku nie wspomniał, że ma zagrać Ridge'a. Thorsten Kaye udzielił wywiadu magazynowi "TV Guide Magazine", w którym zdradził, jak został następcą Ronna Mossa.

- Dowiedziałeś się, że potrzebują kogoś kto wcieli się w postać Ridge'a i że ta rola jest moja. W przeszłości miałem okazję kilka razy spotkać Ronna Mossa, który jest przystojny. Ja mam urodę raczej radiową, więc widzowie będą mieli sporą niespodziankę. Być może podczas pobytu w Europie Ridge przejdzie operację plastyczną i wróci z nową twarzą - żartował aktor.

Jak myślicie, jakim Ridge'em Forresterem będzie Thorsten Kaye? Czy nowy Ridge dorówna staremu?

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×