"Moda na sukces". Ronn Moss ma już 70 lat i wciąż zachwyca formą! Jak zmieniał się serialowy Ridge Forrester?

"Moda na sukces" to serial, którego chyba żadnemu Polakowi przedstawiać nie trzeba. Całe pokolenia Polaków śledziły zawiły losy Forresterów i Loganów. Zresztą produkcja ma wielu fanów do dzisiaj! Jeden z gwiazdorów serialu, Ronn Moss ma już 70 lat i wciąż zachwyca formą! Jak zmieniał się serialowy Ridge Forrester? Sprawdźcie.

Multimedia

Ronn Moss ma już 70 lat i wciąż zachwyca formą! Jak zmieniał się serialowy Ridge Forrester?

"Moda na sukces" to serial kultowy. Na naprawdę zawiłej historii rodów Forresterów i Loganów wychowały się całe pokolenia Polaków, które latami śledziły kolejne śluby, rozwody, urodziny, pogrzeby i zmartwychwstania bohaterów jednej z najstarszych oper mydlanych na świecie.

"Moda na sukces" w Stanach Zjednoczonych nadawana jest od marca 1987 roku aż do dzisiaj i do tej pory wyemitowano ponad 8000 odcinków! To robi wrażenie! W Polsce serial był nadawany w latach 1994-2014 przez TVP 1, a następnie w latach 2016-2017 wyświetlała go Nowa TV.

Kultowa szmira powraca! Gdzie oglądać najnowszy sezon? Zobacz więcej

Jednym z największych gwiazdorów i zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnych aktorów "Mody na sukces" jest Ronn Moss, który od 1987 do 2012 roku wcielał się w jednego z głównych bohaterów, Ridge'a Forrestera. Po tylu latach był już zmęczony tą rolą, a na ekranie zastąpił go niemiecko-brytyjski aktor, Thorsten Kaye.

Ronn Moss urodził się 4 marca 1952 roku w Los Angeles. Ukończył University of California Los Angeles. Mając 24 lata założył muzyczną grupę rockową Player. W 2010 roku... wziął udział we włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami"!

Umierali, zmartwychwstawali i knuli intrygi. Tak się zmieniali w prawdziwym życiuZobacz więcej

Największą sławę przyniosła mu "Moda na sukces", ale próbuje swoich sił także w innych produkcjach. W swoim aktorskim CV ma kilka ról, wystąpił m.in. w filmie "Zastępstwo" (2000), "Her Morbid Desires" (2008), "The Bay" (2010), "This Is Our Christmas" (2018) czy "Trail Blazers" (2021).

Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się kultowy serialowy Ridge Forrester!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • xyz (gość)

    Nie tylko w Playerze, bo także w telewizji na kanałach Filmax i TVC. A informacja o tym, że Moss jest producentem "Mody" to kompletna fantazja.

    26.11.2021 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×