moda na sukces serial

"Moda na sukces". Szmira, która ukształtowała kulturę. Tak się zmieniali bohaterowie kultowej opery mydlanej

"Moda na sukces" ma dziś tytuł zarówno kultowej produkcji, jak i największej szmiry wszech czasów. Jakby jej nie nazywać - owa opera mydlana ukształtowała współczesną kulturę i mocno wpłynęła na kształt dzisiejszych seriali. Bohaterowie występujący w serialu umierali, znikali, brali śluby, rozwody oraz zdarzało im się zmartwychwstawać. My sprawdziliśmy, jak zmieniali się wcielający weń aktorzy. Sprawdź w galerii!

06.09.2022Moda na sukces

Przeczytaj także:

"Szansa na sukces". Wiktor Kowalski wygrał wiosenną edycję programu! Dzięki temu wystąpi na 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu

Wiktor Kowalski wygrał tegoroczną edycję "Szansy na sukces" i dzięki temu będzie mógł wystąpić na zbliżającym się 59. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wykonując przebój Ireny Santor "Już nie ma dzikich plaż", pokonał laureatów poszczególnych odcinków słynnego muzycznego show. Kim jest zwycięzca tegorocznej "Szansy na sukces"?

22.05.2022Szansa na sukces

"Moda na sukces". Ronn Moss ma już 69 lat! Jak zmieniał się legendarny Ridge Forrester?

"Moda na sukces" to serial, którego chyba żadnemu Polakowi przedstawiać nie trzeba. Pokolenia Polaków przez lata na antenie TVP 1 śledziły zawiły losy Forresterów i Loganów. I chociaż dzisiaj nowe odcinki można oglądać wyłącznie w serwisie Player.pl, to pamięć o serialu wciąż jest żywa. Jeden z gwiazdorów serialu, Ronn Moss ma już 69. lat! Jak zmieniał się legendarny Ridge Forrester? Zobaczcie!

25.11.2021Moda na sukces

"Szansa na sukces". Marek Sierocki debiutuje w roli prowadzącego w świątecznym odcinku! Wygrał Marek Molak z "Barw szczęścia"

W niedzielę wielkanocną wyemitowany został specjalny odcinek "Szansy na sukces", w którym po raz pierwszy, w roli prowadzącego, sprawdził się Marek Sierocki. Dziś w "Szansie na sukces" królowały miłosne piosenki, które zaśpiewały zaproszone do studia gwiazdy. Sprawdź, co wydarzyło się w "Szansie na sukces" w Niedzielę Wielkanocną.

04.04.2021Szansa na sukces

"Szansa na sukces. Eurowizja Junior" odcinek 2. Wiktoria Gabor z "The Voice Kids" zachwyciła zespół Blue Cafe! Powalczy o wyjazd na Eurowizję Junior!

Za nami 2. odcinek dziecięcej "Szansy na sukces", w którym gośćmi specjalnymi byli członkowie zespołu Blue Cafe z Dominiką Gawędą na czele. Jurorzy wyłonili kolejnego finalistę, który powalczy wkrótce o bilet na tegoroczną Eurowizję Junior w Gliwicach. Sprawdź, kto wygrał 2. odcinek "Szansy na sukces" dla dzieci!

15.09.2019Szansa na sukces

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×