"Moda na sukces". Zdjęcia do legendarnej opery mydlanej przerwane! Co dalej z losami Brooke Logan?

Stało się! Nie ma mocnych na koronawirusa i nawet amerykańska telewizja CBS musiała przerwać zdjęcia do legendarnej opery mydlanej, która od 1987 roku stale rozgrzewa publiczność, czyli "Mody na sukces"! Co dalej z losami Brooke Logan?

Multimedia

"Moda na sukces" to serial, którego Polakom przedstawiać nie trzeba. W latach 1994-2014 produkcję emitowała Telewizja Polska, a od 2015 roku losy Brooke, Ridge'a i spółki można śledzić dzięki platformie Player.pl.

Teraz jednak nie mamy dobrych wieści dla fanów serialu, ponieważ produkcja "Mody na sukces" została wstrzymana. Powodem zawieszenia zdjęć jest epidemia koronawirusa. Polscy fani jednak martwić się nie muszą - w USA do tej pory zrealizowano ponad 8200 odcinków produkcji, natomiast w Polsce do tej pory najświeższy wyemitowany epizod ma numer 7362.

Nie wychodź z domu! Zobacz, jakie premiery filmowe czekają w Internecie! Co oglądać online?Zobacz więcej

Serial został wpisany do Księgi rekordów Guinnessa, ponieważ emitowany był w prawie 100 krajach. W Polsce, od 1 kwietnia 2015 roku, Moda na sukces dostępna jest online w serwisie VOD player.pl. Dzięki temu polscy widzowie mogą śledzić dalsze losy bohaterów telenoweli.

Serial opowiada o losach rodziny Forresterów, prowadzących słynny dom mody w Los Angeles. Głową rodu jest niezwykle silna i charyzmatyczna Stephanie Forrester (Susan Flannery), która przed laty toczyła wojnę ze zdecydowanie mniej wpływową rodziną Loganów. Jej przedstawicielkami są piękne córki Stevena i Beth: Brooke (Katherine Kelly Lang), Donna (Jennifer Gareis) i Katie (Heather Tom). Stephanie musiała się pogodzić z faktem, że jej ukochany syn Rigde (Ronn Moss, później Thorsten Kaye) po wielu perypetiach miłosnych związał się z Brooke....

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×