moje córki krowy recenzja

"Moje córki krowy". Wspólna modlitwa nad urną jednoczy [RECENZJA]

„Moje córki krowy” to film, który sprawia wrażenie idealnie skrojonego. Teoretycznie wszystko jest perfekcyjnie wyważone – gdy widz ma się roześmiać, to się śmieje, a gdy ma spoważnieć, to uśmiech znika z twarzy. Jednak finalnie i tak ma opuścić salę kinową w dobrym nastroju, bo przecież śmierć to coś zupełnie normalnego. I czy nam się to podoba, czy nie, ze śmiercią nie wygramy, dlatego trzeba się z nią pogodzić.

14.01.2016Recenzje

Przeczytaj także:

"Moje córki krowy". Obsypana nagrodami przebojowa polska komedia na VOD od 5 lipca! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Obsypany nagrodami wielki komediowy przebój polskich kin w reżyserii Kingi Dębskiej („Hel”). W rolach głównych zobaczymy plejadę znakomitych polskich aktorów: Agatę Kuleszę („Ida”), Gabrielę Muskałę („Chce się żyć”), Mariana Dziędziela („Pod Mocnym Aniołem”), Marcina Dorocińskiego („Obława”) oraz Łukasza Simlata („Pani z przedszkola”). "Moje córki krowy" na VOD już od 5 lipca!

28.06.2016Premiery VOD

„Moje córki krowy”. Nowy film z Agatą Kulesza i Marcinem Dorocińskim

Film Kingi Dębskiej, funkcjonujący obecnie pod nazwą „Moja siostra”, trafi do kin ze zmienionym, oficjalnym tytułem, czyli – „Moje córki krowy”. Nowy obraz autorki „Helu”, wyróżnionego na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych „Młodzi i Film” nagrodą za najlepszy scenariusz, z plejadą utytułowanych polskich gwiazd (w obsadzie m.in. Agata Kulesza, Gabriela Muskała, Marian Dziędziel i Marcin Dorociński), wejdzie na ekrany 15 stycznia 2016 roku

17.08.2015Film

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×