"Monday um Zehn". Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem! Pojawili się na premierze wspólnego filmu

O rzekomym związku Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały media rozpisują się od dawna, jednak aktorzy nie poruszają tego tematu. Nie dementują, ani nie potwierdzają, że są razem. Za to w ostatnich dniach postanowili pokazać się razem publicznie! Zamachowski i Muskała pojawili się na premierze swojego wspólnego filmu "Monday um Zehn".

Multimedia

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem! Pojawili się na premierze wspólnego filmu

Zbigniew Zamachowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich aktorów. Ma na swoim koncie wiele wybitnych kreacji, jednak media w ostatnim czasie wolały się rozpisywać na temat osobistego życia artysty. Wszystko za sprawą małżeństwa z Moniką Richardson i późniejszego rozstania pary.

Krótko po tym, jak Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson się rozstali, zaczęły pojawiać się plotki, że aktor rzekomo spotyka się z Gabrielą Muskałą. Oboje mieli zauroczyć się sobą podczas wspólnych prac w warszawskim Och! Teatrze.

Karol Strasburger imponuje formą! 75-latek pokazał swoją wysportowaną klatę!Zobacz więcej

Jednak abstrahując od tego, czy znani aktorzy są razem, pewne jest, że bardzo dobrze im się razem pracuje. Jakiś czas temu oboje wzięli udział w zdjęciach do niemieckiego filmu pt. "Monday um Zehn", w którym Zbigniew Zamachowski gra główną rolę męską. Gabriela Muskała zagrała tam, jak sama przyznaje, jedynie epizod.

"Monday um Zehn" to opowieść o 62-letniej Heldze, która zostaje porzucona przez męża. Właśnie wtedy na jej drodze pojawia się 60-letni Ryszard z Polski, który zatrudnia się u niej jako sprzątacz. Ona nie zna angielskiego, on ledwo rozumie kilka słów po niemiecku, ale to wystarczy, aby zaiskrzyło... Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada Mareille Klein, natomiast główną rolę kobiecą zagrała Ulrike Willenbacher.

Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!Zobacz więcej

Film "Monday um Zehn" swoją polską premierę miał na 20. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Tofifest w Toruniu. Na jego pierwszym polskim pokazie razem pojawili się Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała. Jak zapowiedział aktor, być może był to jeden z nielicznych pokazów tego filmu w Polsce, bowiem produkcja niestety nie ma swojego dystrybutora w naszym kraju.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×