monica bellucci

"Top Model". Joanna Krupa nago w ciąży. Zobacz słynne ciążowe okładki gwiazd! Kto jeszcze pozował nago z brzuszkiem?

Joanna Krupa zdecydowała się na odważną sesję w ciąży. Gwiazda programu "Top Model" pojawiła się nago na okładce jednego z popularnych magazynów. Polska modelka nie jest jednak pierwszą gwiazdą, która zdecydowała się na ciążową sesję zdjęciową. Sprawdź, kto jeszcze pokazał na okładce ciążowe krągłości! Oto najsłynniejsze ciążowe okładki gwiazd!

26.08.2019Top Model

"Na mlecznej drodze". Monica Bellucci wybranką Emira Kusturicy! [ZDJĘCIA]

Wielki powrót Emira Kusturicy – jednego z najważniejszych twórców europejskiego kina! Pierwszy od blisko dekady film fabularny reżysera, to porywająca historia miłosna ze zjawiskową Monicą Bellucci. Opowieść zbudowana ze wszystkich pierwiastków, za które widzowie pokochali takie dzieła, jak: "Arizona Dream", "Underground" czy "Czarny kot, biały kot". Podszyta magią, iskrząca dowcipem, pełna ciepła, doskonałej muzyki i zapierających dech w piersiach krajobrazów. "Na mlecznej drodze" do kin trafi jesienią.

02.06.2017Na mlecznej drodze

"Noc w Ville-Marie". Monica Bellucci niczym Marilyn Monroe! [WIDEO+ZDJĘCIA]

29 lipca na ekrany polskich kin wejdzie „Noc w Ville-Marie”, porównywany do dzieł Pedro Almodovara i Alejandro Gonzáleza Iñárritu, najlepszy obraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Santa Barbara. W rolach głównych ikona kina – Monica Bellucci oraz Aliocha Schneider, młodszy brat Nielsa Schneidera, gwiazdy głośnego „Zabiłem moją matkę” Xaviera Dolana. „Noc w Ville-Marie” nie tylko potwierdza wielki talent reżyserski Guya Édoina, ale też przynosi jedną z najlepszych kreacji Monicy Bellucci ostatnich lat – pisał o filmie The Hollywood Reporter.

07.07.2016Noc w Ville-Marie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×