monika krzywkowska

"Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" [RECENZJA]. Amerykańska komedia koledżowa po polsku, czyli zabawa, seks, krew i półnaga Julia Wieniawa w nowym filmie Netflix! Oceniamy!

Pierwszy polski film Netflix pt. "Erotica 2022" spotkał się z ogromną krytyką i przez większość widzów został wprost zmieszany z błotem. Pierwsze opinie na temat drugiej polskiej pełnometrażowej produkcji Netflix pt. "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" pokazują, że i tutaj twórcy muszą przygotować się na masę hejtu, chociaż w tym przypadku zastanawiam się na ile jest to kwestia niezrozumienia gatunku, krytykanctwa wynikającego z polskiego rodowodu produkcji czy z rzeczywistych różnic w poczuciu humoru. Oceniamy!

29.12.2020Recenzja

"Skazane". Serial o kobietach nie tylko dla kobiet [RECENZJA]

Już we wrześniu na antenie telewizji Polsat pojawi się nowy serial pt. „Skazane”. Produkcja jest oparta na brytyjskim formacie „Prisoners Wives”, który w latach 2012-2013 był realizowany przez BBC. Na pokazie prasowym, który odbył się na początku sierpnia, mieliśmy okazję zobaczyć dwa pierwsze odcinki i wiemy, czego mogą spodziewać się widzowie. OSTRZEGAMY – tekst może zdradzać niektóre wątki oraz rozwiązania fabularne.

25.08.2015Skazane

"Skazane". Odmieniona Olga Bołądź na planie serialu [ZDJĘCIA]

"Skazane" to jedna z wrześniowych nowości telewizji Polsat. Liczący 13 odcinków serial, który jest oparty na brytyjskim formacie "Prisoners Wives", opowiada historię czterech kobiet, których mężowie lub krewni znaleźli się w więzieniu, a one same próbują się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Jedną z gwiazd produkcji jest Olga Bołądź, która na potrzeby roli musiała przejść pewną metamorfozę. Jaką? Zobaczcie na zdjęciach!

10.08.2015Seriale

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×