Monika Kuszyńska zaśpiewa na Eurowizji. Transmisja konkursu w TVP [WIDEO]

Telewizja Polska wybrała polskiego reprezentanta Eurowizji 2015. Do Wiednia pojedzie Monika Kuszyńska, która zaśpiewa piosenkę "In the Name of Love".

Multimedia

- To jest osoba, która najlepiej odpowiada na hasło tegorocznej Eurowizji - "Building Bridges" ("Budowanie mostów"). Człowiek wielkiej mocy, który pokazuje, że czasami choć nie można stanąć na nogach można podnieść się i innym pomagać w podniesieniu się - wyjaśniał wybór prezes TVP Juliusz Braun w programie "Świat się kręci".

  • Moim marzeniem jest, aby Polska była ze mnie dumna - zapowiedziała Monika Kuszyńska, która w Wiedniu zaśpiewa piosenkę "In the Name of Love" ("W imię miłości"). Wokalistka sama napisała słowa do piosenki, a jej mąż Kuba Raczyński skomponował muzykę. Utwór stworzony został specjalnie na tę okazję i jest jednocześnie zapowiedzią drugiej solowej płyty artystki.

Transmisję półfinałów Konkursu Piosenki Eurowizja 2015 będzie można obejrzeć w TVP. Pierwszy półfinał będzie transmitowany z Wiednia na antenach TVP1 i TVP Polonia w poniedziałek, 19 maja 2015 r. od godziny 21:00. Dwa dni później o tej samej porze widzowie obejrzą drugi półfinał. Finał konkursu odbędzie się w sobotę 23 maja o godzinie 21:00. Komentatorem wszystkich koncertów będzie Artur Orzech.

FILM https//youtu.be/iRWG6g0YjD0

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×