Monika Obara lśniła na tle obsady "M jak miłość". Nałóg zrujnował jej karierę. Jak potoczyły się losy aktorki?

Monika Obara miała wszelkie zadatki na to, aby być jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Największą popularność przyniosła jej rola Elki - żony Stefana Müllera z serialu "M jak miłość". Karierę pięknej aktorki przekreślił wypadek - gwiazda prowadziła auto będąc pod wpływem alkoholu. Co dziś robi Monika Obara?

Multimedia

Monika Obara urodziła się 21 lutego 1980 roku w Lublinie. Aktorstwo studiowała w Łodzi, a następnie wyjechała do Warszawy, aby rozwijać swoją karierę. Szybko udało jej się zdobyć rolę w serialu "Samo życie", niedługo potem dołączyła do obsady "M jak miłość", w którym przez niemal trzy lata grała impulsywną i wygadaną Elkę, znajomą Mostowiaków, którą Marek (Kacper Kuszewski) zatrudnił w swoim barze.

Elka przyjaźniła się z Małgosią (w tej roli Joanna Koroniewska), ale podkochiwała się też w Stefanie (Steffen Möller) - aby go zdobyć gotowa była niemal na wszystko. Snuła intrygi, a nawet sama wskoczyła mu do łóżka! Opłaciło się, bo Elka i Stefan pobrali się, ale ich dalszych losów - już jako małżeństwa - w serialu już nie zobaczyliśmy.

Miała 12 lat, gdy zmarła jej mama. Córka Ewy Sałackiej jest już dorosła i szykuje się do ślubu!Zobacz więcej

Wypadek pod wpływem alkoholu przekreślił jej karierę. Czym teraz się zajmuje Monika Obara?

Karierę Moniki Obary zniszczyła... słabość do alkoholu. Gwiazda "M jak miłość" w 2007 roku uderzyła samochodem w przydrożną latarnię - miała wtedy 2 promile alkoholu we krwi. Aktorka straciła przytomność i trafiła na izbę wytrzeźwień.

Po tym zdarzeniu jej wątek w serialu "M jak miłość" został szybko zakończony. Elka i Stefan wyjechali do Niemiec, a Monika Obara na kilka lat zniknęła z małego ekranu. Choć próbowała jeszcze odbudować swoją karierę, to na szczyt nie udało się póki co wrócić. Obara zagrała do tej pory kilka epizodycznych ról, między innymi w takich produkcjach jak: "Prokurator", "Dziewczyny ze Lwowa", "Na Wspólnej" czy "Drogi wolności".

Obara działa za to w dubbingu, występuje także na deskach Teatru Studio. Jak wygląda Monika Obara? Czy bardzo się zmieniła? Zobacz zdjęcia w galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Dora (gość)

  Po co pisać przy każdej okazji o tym wypadku? To aktorce nie pomaga, wręcz odwrotnie. Na pewno już poniosła konsekwencje. Teraz było by wskazane, aby piszący skupili się na artystycznych dokonaniach pani Moniki Obary. Życzę tej Pani wielu sukcesów.

  21.02.2022 17:10
 • mmmm (gość)

  Dajcie spokój dziewczynie, była młoda jeszcze , pogubiła się, życzę jej najlepiej

  21.02.2022 12:14
 • Suweren drugi sort (gość)

  Jakby była z bandy kulawego uszłaby jej nawet jazda po pijaku...... albo jak jazda matki klechy oborowej brochy

  24.12.2021 18:52
 • jhl (gość)

  za głupotę się płaci.. dobrze że nikogo nie zabiła

  25.08.2021 09:18
 • WYSTOPI TOWJA TWARZ BRZMI ZNNAJOMO (gość)

  THE VIOCHE OF POLAND

  14.03.2021 21:32
 • BAWRY SZCZESCIA (gość)

  BRZDULA 2

  14.03.2021 21:29
 • PIEWRSZA MILOSC (gość)

  ZAOCHANI PO USZY

  14.03.2021 21:25
 • Dawis (gość)

  XD

  14.03.2021 15:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×