Monika Ordowska otworzyła naleśnikarnię w centrum Warszawy [WIDEO]

Monika Ordowska niedawno rozpoczęła nowy etap w życiu prywatnym. Zmieniły się również jej perspektywy zawodowe. Modelka zdecydowała się na własny biznes i otworzyła w centrum Warszawy naleśnikarnię.

Multimedia

Niewielki lokal gastronomiczny prowadzi wraz ze swoim partnerem, modelem Rafałem Sieradzkim. Obydwoje zapewniają, że bistro to dopiero początek. W przyszłości chcą otworzyć też własne studio fotograficzne.

  • Już dawno myśleliśmy o tym, żeby rozpocząć jakąś wspólną działalność. Naleśnikarnia Luda Deli cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Może nie ma najwięcej miejsca, ale jedzenie jest naprawdę pyszne. Można również zamówić jedzenie do domu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórzy są po prostu zmęczeni po pracy, nie mają czasu na to, żeby gotować. My też bardzo często wpadamy w tę pułapkę - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Ordowska, modelka.

Monika Ordowska wierzy, że po wielu zawirowaniach w jej życiu, teraz przyszedł czas na stabilizację. Niedawno zamieszkała ze swoim partnerem Rafałem Sieradzkim, z którym wychowuje córkę Amelię. Łączą ich także wspólne zainteresowania i nie ukrywają, że marzy im się własne studio fotograficzne.

  • Rafał pracuje już od długiego czasu przy sesjach zdjęciowych. Ja już w zasadzie też 10 lat. Myślimy o wspólnym studiu fotograficznym. Na razie zdecydowaliśmy się na wspólne otwarcie bistro - dodaje Monika Ordowska.

Monika Ordowska ma na swoim koncie tytuł Miss Warszawy. Modelka współpracowała również ze stacją TV4, wzięła udział w wielu sesjach zdjęciowych i teledyskach.

Komentarze

Skomentuj
  • asia (gość)

    Oboje wygladaja jak brat i siostra , bardzo podobni , Zelt tez podobny , jak cala rodzina , cos w tym jest ze podobienstawa sie przyciagaja

    23.01.2020 20:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×