Monika Pietrasińska chce udowodnić, że nie tylko "wygląda" [WIDEO]

Monika Pietrasińska znana z serialu "Miłość na bogato" chce udowodnić, że jest nie tylko ładna, lecz także utalentowana. Zamiast imprezować woli pracować nad nowymi projektami i być kojarzona z konkretnymi działaniami.

Multimedia

Niedawno Monika Pietrasińska zadebiutowała w roli wokalistki i nagrała piosenkę zatytułowaną "Gloria". Jak twierdzi, pozowanie na ściance jej nie satysfakcjonuje.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA NAGRAŁA PIOSENKĘ PO ANGIELSKU! [WIDEO] MONIKA PIETRASIŃSKA: NIE JESTEM IDEAŁEM PIĘKNA [WIDEO]

- Ile można oglądać jedną czy drugą na tych ściankach. One cały czas mają te same miny, tylko zmieniają się ubrania. Dlatego każdy jeden błąd, coś z czego można poszydzić, dla fotoreporterów jest okazją do tego, żeby to dobrze sprzedać. Oni w końcu z tego żyją - mówi Monika Pietrasińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle, podczas przygotowań do sesji zdjęciowej.

Teraz modelka stawia na karierę muzyczną. Na początku maja do sieci trafiła jej piosenka zatytułowana "Gloria".

- Fajnie by było pokazać, że oprócz tego, że się w miarę wygląda, ma się inne umiejętności. Oczywiście trzeba się pokazywać, trzeba bywać, to jest wpisane w ten cały bajer bycia rozpoznawalnym. Początki bywały różne, to jest taki strach, taka trema. Nawet teraz, udzielając wywiadów, trochę się tego uczę i tak jest również z pozowaniem na ściankach. Natomiast wolę spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi bądź wymyślać nowe projekty, niż pozować na ściankach - tłumaczy modelka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×