Monika Pietrasińska: Nie jestem oszczędna. Nikomu nie udało się wpoić mi szacunku do pieniędzy

Telewizyjny debiut Moniki Pietrasińskiej miał miejsce w serialu "Miłość na bogato". Podobnie jak kreowana przez nią postać, fotomodelka w życiu prywatnym również nie szczędzi pieniędzy na zakupy. Szczególną obsesję ma na punkcie drogich szpilek, które kupuje nawet dwa razy w tygodniu.

Multimedia

Monika Pietrasińska zamiast odkładać lub inwestować pieniądze woli wydawać je na bieżąco. Jej bliscy próbowali to zmienić, jednak ich starania okazały się bezskuteczne.

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW, BO NIE CHCE BYĆ MYLONA Z NATALIĄ SIWIEC [WIDEO] MONIKA PIETRASIŃSKA BLONDYNKĄ! [ZDJĘCIA]

  • *W ogóle nie jestem oszczędna. Ciężko mi powiedzieć, czy prowadzę wystawny tryb życia, bo nie chcę wyjść na zadufaną osobę. Nigdy jednak nie myślałam, żeby część zarobionej kwoty odkładać, np. na emeryturę. Każdy z moich partnerów próbował wpoić mi szacunek do pieniędzy, by ułatwić mi życie, ale żadnemu z nich się to nie udało* - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Pietrasińska.

Gwiazda podczas pracy przy sesjach modowych uzależniła się od markowych butów. W jej garderobie dominują szpilki Christiana Louboutina, których ceny zaczynają się od 2 tys. złotych.

  • Mam manię na punkcie szpilek na niebotycznych obcasach. Szpilki Louboutin, z charakterystyczną czerwoną podeszwą, są tak idealnie wyprofilowane, że kiedy zakładam je na nogi w ogóle nie czuję, że mają kilkanaście centymetrów wysokości. Nic dziwnego, że kobiety je uwielbiają. Niektóre osoby żartują, że powinnam się leczyć - dodaje aktorka.

Choć fotomodelka nie chce zdradzać, czy obecnie jest zakochana, przyznaje, że w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. W przeciwieństwie do znajomych Moniki Pietrasińskiej, aktualny partner w pełni akceptuje jej styl życia.

  • Jestem szczęśliwa i dopiero teraz odkrywam swoje spełnienie. Wcześniej wydawało mi się, że niczego mi nie brakuje, ale tak naprawdę czułam, że się nie rozwijam. Jeszcze nie wiem, czy to jest miłość, ale jest ktoś w moim życiu - mówi Pietrasińska.

Monika Pietrasińska zasłynęła z udziału w rozbieranych sesjach w magazynach dla mężczyzn oraz kontrowersyjnego stylu życia. Od 22 marca będzie ją można oglądać w drugim sezonie serialu "Miłość na bogato" emitowanego na antenie Viva Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×