Monika Pietrasińska powiesi kalendarz CKM 2014 z Natalią Siwiec

Monika Pietrasińska, której wdzięki można podziwiać w grudniowym numerze CKM, zdradziła, że w nowym roku powiesi na ścianie kalendarz ze zdjęciami Natalii Siwiec.

Multimedia

Monika Pietrasińska, której rozbierane zdjęcia znajdują się na rozkładówce w grudniowym numerze CKM, przyznała, że w 2014 roku będzie korzystać z kalendarze CKM, w którym znajdują się fotki Natalii Siwiec. W wywiadzie, który znajduje się w magazynie, zdradziła, które zdjęcie Miss Euro podoba jej się najbardziej.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014! [ZDJĘCIA TYLKO DLA DOROSŁYCH] NATALIA SIWIEC W KALENDARZU CKM 2014! [ZDJĘCIA + WIDEO][/sc] - Widziałam kalendarz. Będę się przeprowadzała niebawem, więc go jeszcze nie powiesiłam, ale zajmuje miejsce na moim stale razem z magazynem i jak ktoś przyjdzie to sobie ogląda Natalkę i mnie. Najbardziej podoba mi się oczywiście zdjęcie z grudnia - kojarzyć się może dwuznacznie, aczkolwiek jak się nie kojarzy, tak lubię. Uwielbiam Natalię, uwielbiam rozlewające się mleko, bądź nie tylko mleko, generalnie zdjęcie boskie. Bardzo wpływa na wyobraźnię, nawet moją - wyznała odważnie w rozmowie z dziennikarzem CKM.pl Monika Pietrasińska.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MONIKA PIETRASIŃSKA W CKM! [ZDJĘCIA I WIDEO TYLKO DLA DOROSŁYCH] MONIKA PIETRASIŃSKA NAGO W CKM [OKŁADKA][/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×