Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie planują mieć dzieci

Monika Richardson przyznała, że ze Zbigniewem Zamachowskim nie planują mieć dzieci. "Nasz ślub jest więc chyba ostatnią sensacją związaną z naszym związkiem".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI ZABIERA DZIECI NA NARTY JAK MONIKA RICHARDSON ROZPRASZA ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO W TRAKCIE WYWIADU? [WIDEO]

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie planują wspólnego potomstwa. Para chce też wyraźnie uspokoić atmosferę wokół swojego związku.

  • Nie planujemy dzieci. Nasz ślub jest więc chyba ostatnią sensacją związaną z naszym związkiem... Nie chcemy robić szopki - powiedziała Richardson "Show".

CZYTAJ TAKŻE: MONIKA RICHARDSIN I ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI W SIERPNIU WEZMĄ ŚLUB RICHARDSON I ZAMACHOWSKI RAZEM PRACUJĄ, OSOBNO WYPOCZYWAJĄ

Prezenterka przyznała, że choć jest jej dobrze w związku z Zamachowskim, to jednak ich życie nie jest lekkie i nic nie wskazuje, by w przyszłości mogło być znacznie lepiej.

  • Mieszkamy w Konstancinie. Zrobiliśmy to z czysto ekonomicznych względów. Nie stać nas już było na dom i na Zbyszka alimenty. Po prostu. Myślę, że już tam nie wrócimy - przyznała Monika Richardson.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×