monika richardson

"Europa da się lubić". Monika Richardson w wianku stawia na edukację i spotkania międzynarodowe. Wspiera ją w tym Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską

"Nymphs and Herbs" w Richardson School - pod takim hasłem Monika Richardson zorganizowała wieczór z native-speakerami pracującymi w jej szkole językowej. Dziennikarka i prezenterka zadbała, aby na wydarzeniu nie zabrakło znanych nazwisk. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską, Maciej Miecznikowski z rodziną i Karolina Pilarczyk. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Europa da się lubić

"Monday um Zehn". Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem! Pojawili się na premierze wspólnego filmu

O rzekomym związku Zbigniewa Zamachowskiego i Gabrieli Muskały media rozpisują się od dawna, jednak aktorzy nie poruszają tego tematu. Nie dementują, ani nie potwierdzają, że są razem. Za to w ostatnich dniach postanowili pokazać się razem publicznie! Zamachowski i Muskała pojawili się na premierze swojego wspólnego filmu "Monday um Zehn".

08.07.2022Monday um Zehn

"Europa da się lubić". Monika Richardson po latach wspomina rodzinną tragedię. Jej brat zginął w dramatycznych okolicznościach. Kim był Filip Pietkiewicz?

W 2012 roku media poinformowały o tragicznej śmierci brata Moniki Richardson, Filipa Pietkiewicza. Okazało się, że stracił on życie na skutek pomieszania ze sobą alkoholu i narkotyków. Dziennikarka postanowiła po 10 latach od tamtej tragedii do niej wrócić i wspomnieć pamięć o jej zmarłym bracie.

09.03.2022Europa da się lubić

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×