monika zamachowska

„Europa da się lubić – 15 lat później". Jak zmienili się uczestnicy programu? Czym zajmują się obecnie? Zobacz stare i nowe zdjęcia!

1 maja 2019 roku mija 15 lat od dnia, w którym Polska stała się pełnoprawnym członkiem Unii Europejskiej. Z tej okazji wznowiono program "Europa da się lubić", który obala stereotypy oraz jest źródłem wiedzy o bogactwie kulturowym Starego Kontynentu. Komu program "Europa da się lubić" przyniósł największą popularność? Jak zmienili się i co robią obecnie uczestnicy talk-show? Zobacz ich stare i nowe zdjęcia!

17.04.2019Europa da się lubić – 15 lat później

41. Festiwal Filmowy w Gdyni. Anna Janik, Aleksandra Hamkało i Marieta Żukowska błyszczą na urodzinach HBO [ZDJĘCIA]

W czwartek, 22 września podczas 41. edycji Festiwalu Filmowego w Gdyni, odbyła się impreza z okazji 20-lecia HBO Polska. Wśród gości znalazły się gwiazdy polskiego kina, w tym aktorzy i twórcy najnowszych produkcji HBO - seriali "Pakt" i "Wataha", a także koprodukcji HBO - filmu "Ostatnia rodzina", który zdobył główną nagrodę Festiwalu Filmowego w Gdyni – Złote Lwy.

27.09.2016HBO

"Pytanie na śniadanie". Nowe studio oraz nowa prowadząca - Marcelina Zawadzka!

Poranny program TVP "Pytanie na śniadanie" przeszedł gruntowną metamorfozę. Audycja zyskała nowe studio oraz przede wszystkim nową oprawę graficzną. Ma być bardziej świeżo, swojsko i tak, aby zaproszeni do studia goście czuli się jak u siebie w domu. "Pytanie na śniadanie" zyskało również nową prowadzącą - jest nią Miss Polonia 2011, Marcelina Zawadzka, która wcześniej już miała okazję współpracować z ekipą programu.

05.10.2015Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×