Morderstwa w Midsomer. 14. sezon serialu od 5 kwietnia na 13TH Street Universal Channel

13TH Street Universal zaprasza wszystkich miłośników brytyjskich kryminałów na premierę kolejnych, najnowszych odcinków 14. sezonu serialu "Morderstwa w Midsomer".

Multimedia

W pierwszych odcinkach serialu poznaliśmy nową postać - kuzyna inspektora Toma Barnaby’ego - detektywa Johna Barnaby’ego (w tej roli brytyjski aktor Neil Dudgeon). Aktor grający Toma John Nettles po 13. sezonach "Morderstw w Midsomer" odszedł na zasłużoną emeryturę.

Ciche i urokliwe hrabstwo Midsomer jest znane z dużej ilości morderstw. Na szczęście na straży prawa stoi dwójka dociekliwych i błyskotliwych śledczych. Główni bohaterowie serialu to dwaj angielscy detektywi: Tom Barnaby (Neil Dudgeon) i Ben Jones (Jason Hughes). Ich specjalnością jest wyjaśnianie okoliczności zabójstwa i określanie motywów postępowania morderców. To do nich należy zadanie przywrócenia spokoju Midsomer oraz rozwikływanie zagadek kolejnych morderstw.

Jaką tajemnicę kryje z pozoru spokojne hrabstwo Midsomer i czy detektywom uda się odgadnąć tę zagadkę? Na pierwszy rzut oka nic nie wydaje się podejrzane, gdyby nie fakt, iż co chwilę na światło dzienne wychodzi kolejna zbrodnia. Barnaby i Jones będą musieli zmierzyć się nie tylko z nową porcją zbrodni, ale przyjdzie im także poszukać odpowiedzi także na nierozwiązane zagadki z przeszłości.

Najnowsze odcinki 14. sezonu to nie tylko nowe kryminalne zagadki, ale także kolejny detektyw z rodu Barnabych. Dotychczasowy odtwórca roli Toma Barnaby'ego John Nettles zdecydował przejść na emeryturę. 13. seria była ostatnią, w której wystąpił, choć producenci serialu nie wykluczają, że może on znowu pojawić się, chociażby w epizodycznej roli. W 14. sezonie występuje Neil Dudgeon, dla którego nie jest to pierwsza kryminalna przygoda w karierze. W 2004 roku zagrał on w filmie "Sherlock Holmes i sprawa jedwabnej pończochy".

"Morderstwa w Midsomer" to kryminalny serial telewizyjny, który powstał na podstawie niezwykle popularnych książek Caroline Graham. Sunday Times określił kryminale powieści Graham jako "najlepsze powieści detektywistyczne od czasów Agathy Christie". Serial zdobył sobie rzeszę wiernych widzów również poza Wyspami Brytyjskimi. Przygody detektywów śledzą widzowie w blisko 200 krajach. O jego popularności najlepiej świadczy fakt, że doczekał się on wielu sezonów. Gdybyście jednak chcieli pojechać do malowniczego Midsomer, od razu uprzedzamy! To miejsce, którego nie ma. Angielskie hrabstwo jest fikcyjnym wytworem scenarzystów.

"Morderstwa w Midsomer" - premierowe odcinki (od odc. 5) 14. sezonu serialu w czwartki od 5 kwietnia, o godz. 21:00, na kanale 13TH STREET Universal.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×