Morgan Freeman zaprzecza, że ma romans ze swoją przybraną wnuczką

Od kilku lat pojawiały się plotki o dziwnych relacjach, łączących aktora z przybraną wnuczką. Freeman w końcu zdementował te informacje.

Multimedia

Według różnych doniesień Morgan Freeman od około 10 lat spotykał się z E'Deną Hines. 27-letnia kobieta jest wnuczką jego pierwszej żony, Jeanette Adair Bradshaw. Mimo rozwodu z Bradshaw, jej wnuczka wychowywała się w domu aktora. Przed kilkoma laty pojawiły się spekulacje, że aktor i E'Dena Hines mają romans... Freeman postanowił położyć kres plotkom i wydał w końcu oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

Aktor zapewnia, że przez lata lekceważył te pomówienia, by swoimi komentarzami nie przydawać im wagi. Kiedy jednak informacje o romansie tej pary, a nawet rychłym ślubie pojawiły się w czołowych mediach, zapewnił, że to "*oszczercze pomówienia, przygotowane przez tabloidy tylko po to, by podnieść sprzedaż*". Przyznał, że nie rozumie, czemu powtarza je poważna prasa.

E'Dena oświadczyła zaś, że te plotki są nie tylko kłamstwami, ale także boleśnie ranią zarówno ją, jak i jej całą rodzinę...

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • o (gość)

    jasne jasne..samo z siebie to sie wzieło ......

    13.04.2012 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×