"Motel Polska". Krzysztof Włodarczyk musi wrócić do więzienia! Pięściarz odniósł się do wyroku sądu!

Fatalne wieści dla Krzysztofa Włodarczyka, będącego jednym z najbardziej utytułowanych i rozpoznawalnych polskich pięściarzy. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe miesiące sportowiec spędzi w więzieniu!

Multimedia

KRZYSZTOF WŁODARCZYK IDZIE DO WIĘZIENIA!

Problemy z prawem Krzysztofa Włodarczyka zaczęły się w 2018 roku, gdy sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych przez dwa lata. Niestety, później sportowiec ponownie został zatrzymany przez policję, gdy prowadził auto w czasie obowiązującego zakazu. Za to przewinienie został skazany na 5 miesięcy więzienia, które skrócono do 3 miesięcy i 20 dni, po tym, jak pięściarz wpłacił grzywnę w wysokości ok. 5000 zł.

Gdy wydawało się, że całą sprawę bokser ma już za sobą, to wymiar sprawiedliwości postanowił o sobie przypomnieć. Okazało się, Włodarczyk kilkukrotnie łamał postanowienia sądu i 11 kwietnia 2019 roku został ponownie zatrzymany przez policję, przez co został skazany na 10 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 20 godzin w stosunku miesięcznym.

Znanych bokser w opałach! Właśnie trafił do więzienia!Zobacz więcej

Teraz, jak informuje promotor bokserski, Andrzej Wasilewski (pisownia oryginalna):

Wczoraj, podczas posiedzenia Sadu Penitenc odrzucony zostal wniosek K. Diablo Wlodarczyka dot odbycia kary w systemie dozoru elektronicznego czyli obraczki. Tym samym Diablo 1 lutego musi sie stawic w ZK w celu odbycia kary w ostatniej sprawy zw z prowadzeniem aut wbrew wyrokowi.

Co ciekawe, nawet prokuratura wnioskowała o to, żeby Krzysztof Włodarczyk był objęty dozorem elektronicznym, a nie skazany na więzienie. Sąd postanowił jednak inaczej.

Krzysztof Włodarczyk w rozmowie z Interia.pl krótko powiedział:

Jestem załamany, ale nie komentuję ani nie krytykuję wyroku sądu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • KatonST. (gość)

    Dlaczego niby celebryci i sportowcy mieliby mieć niższe wyroki niż np.Kowalski?? Oni powinni świecić przykładem.Wielu z nich myśli że im wolno więcej i że ponieważ są znani to sądy potraktują ich łagodnie.Skorumpowane zdegenerowane sądy faktycznie tak robią.Dlaczego?

    19.02.2022 15:07
  • Katon (gość)

    Nieodpowiedzialny,lekkomyślny osobnik.Należy mu się!

    19.02.2022 15:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×