"Motyw". Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN „Motyw” w reżyserii Pawła Maślony. To kolejna produkcja z udziałem Grochowskiej w ostatnim czasie. Od 6 czerwca w Canal+ emitowany jest szwedzki serial sensacyjny „Sanktuarium Zła”. Jego autorami są twórcy Millenium. A już 5 lipca do kin wchodzi film „Teen Spirit”, gdzie polska aktorka zagrała u boku Elle Fanning. Producentem filmu jest Fred Berger, laureat Oscara za film „La la Land”

Multimedia

"Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, Czarna oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Akcja toczy się w Gdańsku. W rolach głównych zobaczymy plejadę gwiazd – m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską, Michała Czerneckiego, Andrzeja Konopkę, Magdalenę Walach, Olgę Bołądź oraz Adama Ferencego.

Do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i prze-słuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

Nowy serial kryminalny TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Producentem serialu jest DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke (Diagnoza”, „Druga szansa”, „Niania”) i Jan Kępiński („Agent: Gwiazdy”, „Milionerzy”) na zlecenie dla TVN. Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzysta, m.in.: „Drugiej Szansy” „Pod Powierzchnią” czy „Diagnozy”).

Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Paweł Maślona (współscenarzysta „Demona”, reżyser wielokrotnie nagradzanego „Ataku paniki”). Operatorem jest Mikołaj Łebkowski. Kierownikiem produkcji – Robert Feluch. Autorem scenografii jest Elwira Pluta, charakteryzacji Aneta Brzozowska, a kostiumów Dorota Williams. Zdjęcia do serialu odbywają się w Warszawie i Gdańsku, potrwają do września. Produkcja trafi na antenę wiosną, 2020 roku.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×