"Motyw". Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska chwalą nowy serial TVN. Co go wyróżnia?

"Motyw" to kolejna serialowa nowość stacji TVN, którą będzie można oglądać na antenie już od marca. Małgorzata Kożuchowska, Michał Czernecki i Agnieszka Grochowska po seansie pierwszego odcinka opowiedzieli nam o swoich wrażeniach i walorach serialu "Motyw". Co go wyróżnia?

Multimedia

"Motyw" we wtorki, od 3 marca, o godz. 21:30 w TVN!

"Motyw" to nowy serial kryminalno-obyczajowy stacji TVN o miłosnym trójkącie i kłamstwach, w które uwikłani są główni bohaterowie: Luiza, "Czarna" oraz Maks. Fabułę "Motywu" otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat.

Nowy serial TVN w telewizji! Zobacz, co działo się na planie!Zobacz więcej

Kiedy w gdańskiej restauracji dochodzi do strzelaniny, Luiza Porębska oraz jej mąż Marcin "Maks" Porębski zostają ranni. Podejrzenia niezwłocznie padają na pracującą w ich restauracji Annę Czarnecką. "Czarna" nie przyznaje się do winy; sugeruje także, że w zdarzenie uwikłana jest jej szefowa. W rolach głównych zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Grochowską i Michała Czerneckiego.

Tu się dzieje gęsto na bardzo wielu płaszczyznach i dlatego to jest takie... zasysające - oceniła serial "Motyw" po pierwszym odcinku Małgorzata Kożuchowska.

Michał Czernecki zwrócił uwagę na to, że "Motyw" nie jest pozbawiony poczucia humoru, które ma stanowić "drugą nogę" serialu. Wspomniała o tym w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Agnieszka Grochowska, która zauważyła, że ogromna w tym zasługa reżysera "Motywu", Pawła Maślony.

Paweł świetnie łączy tragedię z komedią. On ma takie swoje, specyficzne poczucie humoru, które też było widać już w 1. odcinku - powiedziała Agnieszka Grochowska.

Byliśmy na planie nowego serialu TVN, w którym rządzi miłość, nienawiść, zdrada i szermierka! Będzie hit?Zobacz więcej

Początkowo oczywista sprawa, co chwila zmienia tor. Nie wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto strzelał. Aby rozwiązać serialową zagadkę, trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Za pomocą retrospekcji widzowie poznają Maksa, Luizę i Ankę z młodych lat.

Co jeszcze zdradzili nam aktorzy serialu "Motyw"? Co wyróżnia nowy serial TVN? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×