"Motyw". Małgorzata Kożuchowska, Olga Bołądź i Michał Czernecki na planie nowego serialu TVN! O czym będzie?

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z planu nowego serialu TVN! Znajdują się na nim także Olga Bołądź i Michał Czernecki. O czym będzie nowa produkcja? Kiedy "Motyw" trafi na antenę?

Multimedia

"Motyw" - nowy serial TVN

To, że Małgorzata Kożuchowska zagra główną rolę w nowym serialu TVN wiadomo już od chwili zakończenia produkcji "Drugiej szansy". Teraz wiadomo, że zdjęcia już się rozpoczęły! Tym razem Kożuchowska pojawi się w serialu kryminalnym, będącym "skrzyżowaniem thrillera, filmu noir i dramatu obyczajowego".

Zagra w nowym serialu TVN! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Akcja serialu "Motyw" rozgrywać się będzie na dwóch płaszczyznach czasowych - we współczesności oraz w końcówce lat 80. XX wieku. Większość zdjęć będzie powstawać w Gdańsku. Producentką nowej kryminalnej produkcji TVN jest Dorota Kośmicka, która ma na swoim koncie takie seriale jak m.in. "Diagnoza" czy "Druga szansa".

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej, na ekranie pojawią się m.in. Olga Bołądź, Michał Czernecki, Agnieszka Grochowska, Magdalena Walach, Adam Ferency i Grażyna Sobocińska - aktorka młodego pokolenia, która wcielać się będzie w postać graną przez Kożuchowską z lat młodości. TVN nie podaje jeszcze, kiedy dokładnie "Motyw" trafi na antenę.

TVN kończy produkcję serialu! Nie będzie 5. sezonu?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×