"Motyw". Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła akcję "Milion na milion". Chce kupić ubogim dzieciom sprzęt do nauki!

Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła akcję "Milion na milion". Ma ona związek ze świętowaniem z okazji miliona obserwujących aktorkę na Instagramie. O szczegółach akcji Kożuchowska opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska pomaga dzieciom

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny postanowiła zaangażować się w pomoc dzieciom. Aktorka zdecydowała się połączyć świętowanie z okazji miliona obserwujących na Instagramie z akcją charytatywną. Wcześniej planowała świętować milion specjalną sesją zdjęciową, która nawet już się odbyła. - Pomyślałam sobie, że w tych okolicznościach, w których żyjemy, z czym się zmagamy, takie zdjęcia są trochę nie na miejscu - stwierdziła aktorka.

Małgorzata Kożuchowska i Grażyna Sobocińska o graniu Luizy. Są do siebie podobne?Zobacz więcej

Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska ma nowy plan na świętowanie. – Wpadłam na taki pomysł i taką decyzję podjęłam, że ten milion okrągły zamienimy na okrągły milion pieniędzy i kupimy za to tyle, ile się da, laptopów, komputerów, które przekażemy dzieciom w Polsce z najuboższych rodzin – powiedziała i zaznaczyła, że trzeba umożliwić edukację najmłodszym nie tylko w czasie pandemii, ale także wtedy, kiedy wrócimy do normalności.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×