"Motyw". Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Zaskakująca metamorfoza aktorki! [ZDJĘCIA]

Trwają zdjęcia do serialu "Motyw"! Na potrzeby niektórych scen Małgorzata Kożuchowska musiała diametralnie zmienić swój wizerunek! Sprawdź, jak teraz wygląda!

Multimedia

Małgorzata Kożuchowska zagra jedną z głównych ról w produkowanym przez TVN serialu "Motyw". Na potrzeby nowej roli popularna aktorka zdecydowała się na sporą zmianę w swoim wizerunku!

Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?Zobacz więcej

Do tej pory gwiazda takich seriali jak "Druga szansa", "Rodzinka.pl" i "M jak miłość" znana była z krótkich, bardzo zadbanych włosów, które od lat są jej wizytówką. W takiej fryzurze zobaczymy ją również w serialu "Motyw", ale tylko w części scen. Mianowicie w tych, które rozgrywają się w XXI wieku.

Część serialowej akcji zostanie jednak przeniesiona do lat 80. minionego stulecia. Na potrzeby scen retrospekcyjnych Kożuchowska musiała zmienić wizerunek i zaprezentować się w bardzo długich blond włosach! Fani są zachwyceni nową fryzurą, która przypomina im czasy, gdy aktorka grała jeszcze w "M jak miłość"!

Długie włosy to jednak tylko część charakteryzacji. Aktorka trochę je zapuściła, ale na zdjęciach z Festiwalu Taormina, na których Kożuchowska pozuje m. in. z Weroniką Rosati, widać wyraźnie, że zdecydowała się powrócić do krócej ostrzyżonej fryzury.

W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć Małgorzaty Kożuchowskiej z długimi włosami! Czy pasuje jej taka fryzura?

Zobacz galerię

TVN i WOŚP w kolejnej piłkarskiej rywalizacji! Kiedy mecz?Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×