"Motyw". Nowy serial TVN w telewizji! W obsadzie Czernecki, Kożuchowska i Grochowska! Zobacz, co działo się na planie!

"Motyw" to nowy serial TVN, który był już udostępniony na platformie Player.pl, a teraz trafia do telewizji. Premiera "Motywu" w TVN już w marcu 2020! Zobacz, co działo się na planie serialu i co mówią o nim aktorzy.

Multimedia

"Motyw" w Player.pl i TVN

W serialu "Motyw" główne role grają Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. To historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza, "Czarna" oraz Maks. Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Akcja toczy się w Gdańsku.

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Zaskakująca metamorfoza aktorki!Zobacz więcej

Podobnie jak w przypadku innych seriali TVN - "Pod powierzchnią" i "Chyłki - Zaginięcia" - "Motyw" najpierw można było obejrzeć w internecie, a dopiero później w telewizji. W związku z tym, premiera "Motywu" odbyła się 12 grudnia 2019 r. na platformie Player.pl. Do TVN serial trafia 3 marca 2020 roku.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Motyw" na player+

Osią wydarzeń rozgrywających się w "Motywie" jest śledztwo w sprawie morderstwa. Do jego rozwiązania nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

"Motyw" - na planie

Producentem serialu jest DGA Studio, Dorota Kośmicka-Gacke ("Diagnoza", "Druga szansa", "Niania") i Jan Kępiński ("Agent: Gwiazdy", "Milionerzy") na zlecenie dla TVN. Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzysta, m.in.: "Drugiej Szansy", "Pod Powierzchnią" czy "Diagnozy"). Serial reżyseruje jeden z najzdolniejszych twórców młodego pokolenia - Paweł Maślona (współscenarzysta "Demona", reżyser wielokrotnie nagradzanego "Ataku paniki"). Operatorem jest Mikołaj Łebkowski. Kierownikiem produkcji – Robert Feluch. Autorem scenografii jest Elwira Pluta, charakteryzacji Aneta Brzozowska, a kostiumów Dorota Williams. Montażem zajmie się Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński.

Zdjęcia do serialu odbywały się w Warszawie i Gdańsku, trwały do września. Co działo się na planie? Byliśmy tam i sprawdziliśmy! Zobacz wideo!

Trzy nowe seriale i "Ameryka Express" z nową prowadzącą. TVN zaprezentował wiosenną ofertę programową!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×