"Motyw" odcinek 3. To Czarna zamordowała Maksa? Luiza przyznaje się do winy! [CO SIĘ WYDARZY]

W 3. odcinku serialu "Motyw" Czarna zostaje aresztowana. Kobieta jest podejrzana o zabójstwo Maksa! Tymczasem to Luiza przyznaje się do winy. Sprawdź, co się wydarzy w 3. odcinku "Motywu".

Multimedia

"Motyw" odcinek 2. we wtorek, 17.03.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Szulc ma pretensje do szefa, że "Żyleta" nie została odsunięta od sprawy strzelaniny w "Meduzie". Sprawdzając dokumenty, kobieta pominęła ważną informację o tym, że Porębska pracowała w policji. Podczas kolejnego przesłuchania Czarneckiej komisarz dowiaduje się, jak "Czarna" poznała Luizę. Policjant rozmawia także z Olgą na temat znalezionej torby z gotówką. Luiza jednak twierdzi, że nie ma z nimi nic wspólnego.

Szulc poznaje przeszłość Luizy i Czarnej. Jest coraz bliżej prawdy o strzelaninie?Zobacz więcej

W 3. odcinku "Motywu" Szulc (Michał Czernecki) i Żyleta (Olga Bołądź) podczas przeglądania szpitalnego monitoringu odkrywają, że tuż przed śmiercią Maksa, do jego sali wchodziła Czarnecka (Agnieszka Grochowska). Komisarza odnajduje Czarną i aresztuje ją. Podczas śledztwa, odkrywają, że kobieta przez ostatnie dwa tygodnie wyjątkowo często rozmawiała przez telefon z Porębskim. Co więcej w bilingach Czarnej równie często pojawia się numer Jerzego Wujczaka, byłego mafioso, teraz bogacza, który już legalnie prowadzi swoje interesy.

We wspomnieniu z 1989 roku młoda Luiza (Grażyna Sobocińska) jest świadkiem mrocznego incydentu z życia Czarnej (Agata Turkot). Ojczym dziewczyny wykonuje wobec niej dwuznaczne gesty. Luiza znajduje zapłakaną koleżankę na cytadeli. Dziewczyny składają pakt, przymierze krwi, że nigdy się nie zostawią.

Trzy nowe seriale i "Ameryka Express" z nową prowadzącą. TVN zaprezentował wiosenną ofertę programową!Zobacz więcej

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Motyw" na player+

Żyleta znajduje kolejny ciekawy fakt na szpitalnym monitoringu. Okazuje się, że Luiza (Małgorzata Kożuchowska) również odwiedziła Maksa tuż przed śmiercią. Kobieta weszła do jego sali, kiedy pielęgniarka akurat z niej wyszła. Kiedy Szulc odbywa rozmowę z Porębską i pyta, po co poszła do męża, ta odpowiada "Żeby go zabić! To chciał pan usłyszeć? Niech mnie pan aresztuje i skończmy tę farsę!". Szulc jednak nie wierzy w jej słowa i odchodzi.

Podczas spotkania z Wujem, komisarz dowiaduje się, co łączy go z Czarnecką...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×