"Motyw" odcinek 4. Luiza wychodzi ze szpitala. Czarna będzie chciała ją zabić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 4. odcinek serialu "Motyw". Luiza wychodzi ze szpitala. Czarna będzie chciała ją zabić? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Motywu".

Multimedia

"Motyw" odcinek 4. we wtorek, 24.03.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

W 4. odcinku "Motywu" relacja między młodą Luizą (Grażyna Sobocińska) a Czarną (Agata Turkot) robi się coraz bardziej zażyła. Dziewczyny przekraczają kolejną granicę.

Szulc (Michał Czernecki) sprawdza ochroniarza Wuja (Adam Ferency), Magillę (Roman Bugaj). Wyciąga od byczka adres hotelu, w którym jego szef spotkał się z Maksem. Szulc namierza nagrania z monitoringu. Okazuje się, że na spotkaniu była również Czarna (Agnieszka Grochowska).

To Czarna zamordowała Maksa? Luiza przyznaje się do winy!Zobacz więcej

Gdańsk 1989. Maks (Bartłomiej Kotschedoff) chciał zagrać z zespołem koncert w Meduzie i poprosił Czarną, żeby zagadała w tej sprawie do Wuja. Po koncercie Maks i Czarna dobrze się razem bawią. Może nawet za dobrze. Maks zaczyna coraz bardziej intrygować Czarną.

Luiza (Małgorzata Kożuchowska) wychodzi ze szpitala. Pomaga jej w tym matka. Luiza zdobywa się na konfrontację z nią i porusza temat tragedii z przeszłości.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×