"Motyw" odcinek 7. Czarnecka rodzi w więzieniu! Odda dziecko do adopcji? Paweł zaczyna pracę z Luizą. Co kombinuje Szulc? [CO SIĘ WYDARZY]

W 7. odcinku "Motywu" Czarnecka rodzi w więzieniu. Czy zdecyduje się oddać syna do adopcji? Paweł przenosi się do wydziału, w którym zatrudniła się Luiza. Co kombinuje Szulc? Sprawdź, co się wydarzy w 7. odcinku serialu "Motyw"?

Multimedia

"Motyw" odcinek 7. we wtorek, 14.04.2020 o godz. 21:30 w TVN - sprawdź program tv

Sprawa zabójstwa Maksa w końcu dobiegła końca. Po kilku miesiącach za winną uznano Czarnecką (Agnieszka Grochowska) i skazano ją na 25 lat więzienia. Wyrok zmusza ją do urodzenia dziecka w więzieniu. Po porodzie Czarna dostaje do podpisu dokumenty poświadczające, że kobieta decyduje się na oddanie syna do adopcji.

Luiza (Małgorzata Kożuchowska) postanawia wrócić do policji. Zatrudnia się w wydziale przestępstw niewykrytych. W tym samym czasie Szulc (Michał Czernecki) przyjeżdża do pracy, gdzie czeka na niego impreza powitalna. Policjant czuje się znacznie lepiej i przestał pić, więc może wrócić do swoich obowiązków. Ku zaskoczeniu wszystkich Szulc informuje, że odchodzi...

Szulc dowiaduje się o romansie żony i trafia do szpitala! Zostanie odsunięty od sprawy?Zobacz więcej

Okazuje się, że Paweł wniósł o przeniesienie do wydziału przestępstw niewykrytych. Luiza zgłasza skargę i informuje przełożonego, że nie chce z nim pracować przez wzgląd na przeszłość. Niestety nie udaje jej się go przekonać i kobieta jest zmuszona do pracy z Szulcem.

OGLĄDAJ nowe odcinki serialu "Motyw" na player+

Policja odkrywa szczątki dziewczyny. Informacje, które Porębska otrzymuje po przebadaniu, sprawiają, że zaczyna ona podejrzewać, że to jest jej zaginiona siostra. Luiza przekazuje swój materiał genetyczny do przebadania.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×