"Motyw". Olga Bołądź musiała przełożyć urodziny przez koronawirusa! Następne za... 4 lata?!

Olga Bołądź ma urodziny w wyjątkowy dzień. Urodziła się 29 lutego, a to oznacza, że świętować powinna właściwie co 4 lata. W tym roku jej urodzinowa impreza przepadła z powodu pandemii koronawirusa.

Multimedia

Olga Bołądź straciła urodziny przez koronawirusa

Olga Bołądź, którą wiosną 2020 r. możemy oglądać w serialu "Motyw" TVN, jest osobą, która urodziła się w wyjątkowym dniu. Na świat przyszła bowiem 29 lutego 1984 roku, a to oznacza, że prawdziwe urodziny świętuje w latach przestępnych, czyli co 4. rok.

Olga Bołądź zdradza, czy będzie 2. sezon serialu TVN. Kiedy premiera jej filmu "Alicja i żabka"?Zobacz więcej

2020 to właśnie ten rok, w którym aktorka mogła świętować swoje urodziny z dokładną datą. Postanowiła zorganizować też huczną imprezę z tej okazji. Miała ona odbyć się w piątek, 13 marca. Kilka dni wcześniej rząd polski wprowadził stan zagrożenia epidemicznego z powodu pandemii koronawirusa i impreza musiała zostać odwołana.

- Lubię urządzać imprezy urodzinowe, a rzadko zdarza się taka okazja, że mam je naprawdę, a nie, że obchodzę urodziny pomiędzy 28 lutego a 1 marca - zaznacza Olga Bołądź. Kiedy aktorka zamierza świętować tegoroczne urodziny? Sprawdź, co powiedziała nam na ten temat!

Olga Bołądź rzuca wyzwanie koleżankom z branży! Kto przyjdzie na imprezę w tej samej kreacji co kiedyś?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×