"Motyw". Olga Bołądź opowiedziała o pasji, którą odkryła w sobie dzięki chłopakowi. Pokazała swoją nową kolekcję!

Olga Bołądź zdradziła nam, co robi w domu podczas pandemii koronawirusa. Okazuje się, że dzięki swojemu chłopakowi odkryła nową pasję. Co to takiego?

Multimedia

Olga Bołądź ma nową pasję

Z powodu pandemii koronawirusa każdy z nas musi nauczyć się żyć w nieco inny niż dotychczas sposób. To dotyczy także wokalistów i aktorów. Będąc w domu Olga Bołądź nie narzeka na nudę. Ogląda seriale, ale przede wszystkim spędza czas z synkiem oraz... odkrywa nowe pasje!

Olga Bołądź musiała przełożyć urodziny przez koronawirusa! Następne za... 4 lata?!Zobacz więcej

Bołądź zaczęła oglądać seriale "Mały Zgon" i "Euforia", ale przyznała, że więcej czasu spędza na rozmawianiu z najbliższymi, gotowaniu, pieczeniu i zajmowaniu się roślinami. - Mam ogródek na moich parapetach. Wyrosły mi poziomki, zawiązują się truskawki, wzrastają pomidorki - zdradziła aktorka.

Okazuje się, że pierwsze rośliny Olga dostała od swojego chłopaka. - Tak to się rozrasta i sprawia nam dużo przyjemności - powiedziała, po czym zaprezentowała swoją kolekcję roślin na parapecie. Zobacz wideo!

Olga Bołądź zdradza, czy będzie 2. sezon serialu TVN. Kiedy premiera jej filmu "Alicja i żabka"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×