"Motyw". Olga Bołądź rzuca wyzwanie koleżankom z branży! Kto przyjdzie na imprezę w tej samej kreacji co kiedyś?

Olga Bołądź pojawiła się na jednej z imprez showbiznesowych w sukience, którą miała na sobie już kilka lat temu. Przy tej okazji postanowiła rzucić wyzwanie koleżankom z branży. Jakie?

Multimedia

Olga Bołądź rzuca wyzwanie!

Na galę "Doskonałość Roku" miesięcznika "Twój Styl" Olga Bołądź, którą już wkrótce będziemy mogli oglądać w nowym serialu TVN pt. "Motyw", postanowiła założyć granatową sukienkę projektu Vivienne Westwood. Niektórzy wskazywali, że kreacja była na aktorkę za mała, później okazało się, dlaczego faktycznie mogło tak być. Otóż, Bołądź pojawiła się już publicznie w tej samej stylizacji w 2016 roku na gali wręczenia Orłów.

Kożuchowska, Bołądź i Czernecki na planie nowego serialu TVN! O czym będzie?Zobacz więcej

Aktorka przyznała, że sukienka, którą założyła po raz kolejny jest jej "ukochaną" i przy tej okazji postanowiła rzucić wyzwanie swoim koleżankom i kolegom z branży:

Oto mój challenge, załóż swoją ulubioną sukienkę po raz kolejny na wyjście! Powtarzajmy nasze looki! Wyzywam was, dla matki planety, nośmy nasze rzeczy wielokrotnie! Uwielbiam piękne rzeczy te nowe i te stare i chce je zużywać a nie założyć raz i co dalej? Większość z nas ma pełno ciuchów, które nie wychodzą z mody- to kwestia naszego postrzegania. Wyjdźmy z tych schematów! Potraktujecie przegląd waszej szafy jak przygodę z recyclingiem i przyjmijcie #boladzchallenge Odkrywajcie swoje ciuchy na nowo. Każdy kto ma ochotę niech się przyłącza i nominuje dalej. Osobiście nominuje osoby które znam i lubię a jak nie znam to podziwiam i cenie

Na posta Olgi Bołądź odpowiedziały już m.in. Anita Sokołowska, Katarzyna Zielińska, Magdalena Lamparska, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Sienkiewicz oraz Roma Gąsiorowska, która wyraziła swoje niezadowolenie z faktu, że Bołądź nie "nominowała" jej w swoim challange'u. Które stylizacje powtórzą znane aktorki? Czekamy!

Premiera nowego serialu TVN jesienią w player.pl! Kiedy emisja w TV?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×