"Motyw". Olga Bołądź zdradza, czy będzie 2. sezon serialu TVN. Kiedy premiera jej filmu "Alicja i żabka"?

Czy będzoe 2. sezon "Motywu"? Wielu fanów serialu TVN zadaje sobie to pytanie, a wcielająca się w "Żyletę" Olga Bołądź zna na nie odpowiedź. Aktorka zdradziła też, że gotowy jest już jej debiut reżyserski, film pt. "Alicja i żabka".

Multimedia

"Motyw" - będzie 2. sezon?

Serial "Motyw" to nowość od TVN, która na ekranach telewizorów zagościła wiosną 2020 roku. W obsadzie znaleźli się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Michał Czernecki i Olga Bołądź. Historia zagadkowego morderstwa zainteresowała widzów na tyle, że planowany jest 2. sezon produkcji.

Nowy serial TVN w telewizji! Zobacz, co działo się na planie!Zobacz więcej

Jak się okazuje, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany ekipie serialu TVN. Jak wskazuje Olga Bołądź, czyli serialowa "Żyleta", zdjęcia do nowych odcinków "Motywu" miały rozpocząć się w marcu. Wszyscy mają nadzieję, że prace zaczną się najszybciej, jak to możliwe.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Olga Bołądź zdradziła nam także, że na premierę czeka jej debiut reżyserski. Film pt. "Alicja i żabka" to kino gatunkowe, poruszające trudny temat dorastania i aborcji. - To jest film opowiadany w konwencji bajki. Jest tam dużo kostiumów i scenografii - wskazuje Bołądź. - Opowiada o tym, co się dzieje z 14-latką, gdy dowiaduje się, że jest w ciąży i staje przed trudną decyzją - czy urodzić dziecko, czy dokonać aborcji - dodaje aktorka i reżyserka.

W główną rolę w filmie "Alicja i żabka" wciela się debiutująca Julia Kuzka. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Boczarska, Łukasz Simlat, Izabela Kuna i Jan Frycz. - Jestem zadowolona z efektu. Widzę też swoje błędy i wiem, co chcę robić dalej - konkluduje Bołądź. Co jeszcze nam powiedziała? Zobacz wideo!

Żyleta jedną z najciekawszych postaci w serialu. Olga Bołądź miała na to spory wpływ!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×