"Motyw". Premiera nowego serialu z Małgorzatą Kożuchowską jesienią w player.pl! Kiedy emisja w TVN?

"Motyw" to nowa produkcja TVN z Małgorzatą Kożuchowską, Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych. Serial zadebiutuje już tej jesieni! Odcinki najpierw będą pokazywane w player.pl, a w przyszłym roku trafią na antenę TVN. Kiedy dokładnie będzie można oglądać "Motyw"?

Multimedia

Trwają zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVN pt. "Motyw". To historia o miłosnym trójkącie, pozorach i kłamstwie, w które uwikłani są główni bohaterowie – Luiza (Małgorzata Kożuchowska), Czarna (Agnieszka Grochowska) oraz Maks (Andrzej Konopka). Fabułę otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc (Michał Czernecki). Akcja toczy się w Gdańsku. Jednak do rozwiązania śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych – trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80.

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Zaskakująca metamorfoza aktorki!Zobacz więcej

Serial zadebiutuje jeszcze w tym roku! "Motyw" będzie miał premierę późną jesienią (najprawdopodobniej w grudniu) w player.pl. Premiera telewizyjna odbędzie się zgodnie z wcześniejszymi planami - wiosną 2020 roku. "Motyw" to kolejna produkcja TVN, która przed emisją w tv jest dostępna w serwisie VOD. Przypominamy, że wcześniej były to seriale: "Chyłka - zaginięcie" oraz drugi sezon "Pod powierzchnią".

Zobacz galerię

Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×