"Mowa ptaków". Elegancka Żmuda-Trzebiatowska, Chyra w czapce i wyluzowany Fabijański na premierze filmu

W środę, 25 września odbyła się oficjalna premiera nowego filmu Xawerego Żuławskiego "Mowa ptaków", na której nie mogło zabraknąć gwiazd. Na wydarzeniu pojawili się Marta Żmuda-Trzebiatowska z Kamilem Kulą, Andrzej Chyra, Monika i Zbigniew Zamachowscy i Sebastian Fabijański.

Multimedia

"Mowa ptaków" - premiera

„Mowa ptaków” to niezwykła opowieść o wykluczeniu i alienacji we współczesnej Polsce i szukaniu swojego miejsca w świecie, w którym każdą odmienność próbuje się zepchnąć na margines. „Mowa ptaków” jest niepokorna, anarchistyczna i szalona. Nie pozwoli o sobie zapomnieć przez długie miesiące.

W środę, 25 września odbyła się oficjalna premiera filmu, na której pojawili się aktorzy występujący w filmie oraz zaproszone gwiazdy. Na ściance pozowali m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska z Kamilem Kulą, Sebastian Fabijański, Monika i Zbigniew Zamachowscy, Andrzej Chyra i Agnieszka Włodarczyk.

"Mowa ptaków" - o czym jest?

Bohaterami filmu są ludzie funkcjonujący na marginesie społeczeństwa – nauczyciel historii, którego poglądy odstają od dominującej narracji, bezrobotny polonista, sprzątaczka, kwiaciarka, kompozytor cierpiący na trąd i licealistka przygotowująca swój pierwszy film. Ci zepchnięci na margines bohaterowie muszą poradzić sobie w świecie, w którym bezmyślność i podążanie za tłumem stają dominująca postawą.

Zobacz galerię

"Mowa ptaków" - zwiastun

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×