Mozil o Przystanku Woodstock: Proszę mi tu nie pierd...

Czesław Mozil zupełnie nie zgadza się z Jurkiem Owsiakiem, że na Przystanku Woodstock wszystko było OK. Przeciwnie, uważa, że zarzuty zespołu Prodigy są uzasadnione.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MOZIL O WÓDCE I ŚPIEWANIU CZESŁAW NIE JEST SAMOTNY

Przypomnijmy, że poszło o to, że Prodigy zarzuciło organizatorom Przystanku Woodstock brak zabezpieczeń - przede wszystkim barierek oddzielających publiczność. Owsiak i jego ekipa zapewniali, że Prodigy przesadza, bo na polskim Woodstocku nigdy nic złego się nie wydarzyło. Mozil zupełnie nie zgadza się z tą linią obrony, czemu dał wyraz na Facebooku.

"Byłem na koncercie Pearl Jam na Roskilde w 2000 r. Jeden z najstarszych festiwali w Europie, z wielkim doświadczeniem, przeżył wtedy swój największy koszmar. Pearl Jam na scenie pomarańczowej słuchało ponad 70 tys. fanów. Widziałem co tłum potrafi zrobić... Proszę mi tu nie pier.... Bo przykro się robi."

Zginęło wtedy 9 osób...

Opinie Mozila spotkały się z ostrą krytyką internautów, co on skomentował:

CZYTAJ TAKŻE: BRODKA I MOZIL FAWORYTAMI DO FRYDERYKÓW

"Nigdy nie grałem na Woodstocku. Za to byłem prywatnie. I nie chodziło mi o to, że jest tam niebezpiecznie, tylko że zawsze może być bezpieczniej! Jak pisałem - wiem, co tłum potrafi zrobić, jak nikt tego się nie spodziewa."

I chyba o to właśnie chodzi, czy naprawdę Polak musi być mądry po szkodzie?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Racja, racja i jeszcze raz racja. Polacy już tak mają, że są mądrzy dopiero po szkodzie.

  16.08.2011 13:08
 • D J (gość)

  Zgadzam sie z Czesławem w 100% a opinie producentow zespolu Prodigy jest sluszna.czas by pomyslec o tym by woodstock byl impreza masowa ktora ma w obowiazku chronic ochrona a nie jacys wolontariusze co zielonego pojecia nie maja o bezpieczenstwie na imprezach masowych

  15.08.2011 22:26
 • ... (gość)

  Owsiak, swoja droga, jest klamca.

  15.08.2011 20:54
 • Booster (gość)

  Widział jedną akcje i sie mądrzy . "Może byc bezpieczniej" jasne przecież mozna jeszcze scene od publicznosci szybą z plexi odgrodzic a ludzi w strzezone sektory zapakowac. Czesław chciał zabłysnąc....

  15.08.2011 19:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×