"Można zwariować? Pewnie"

Mówi Julia Kamińska o tym, co się ostatnio wokół niej dzieje.

Multimedia

W rozmowie z "Vivą" wyznała, że nie była przygotowana na to, że jeden casting całkowicie zmieni jej życie.

 • Łut szczęścia. Jeden wygrany casting. Często myślę, że to wszystko tylko na chwilę, że zaraz się skończy. Plany mam na jakieś pół roku naprzód. To i dużo, i bardzo niewiele. Patrzę na wszystko z pokorą. Kiedy skończyliśmy kręcić "BrzydUlę", poczułam ulgę, że już nikt nie będzie przyklejał mi uszu silikonem. Ale też nutkę strachu i niepewności. Bo BrzydUla stała się częścią mnie, a tu nagle trzeba szukać wszystkiego od nowa - mówi.

Wyznaje, że od jakiegoś czasu wielu znanych aktorów powtarza jej, że jest zdolna, fajna, ładna. Dziwi się, że to nie przewróciło jej jeszcze w głowie.

 • Gdyby nie rodzice, to może by się tak stało. A na pewno więcej czasu zajęłoby mi zorientowanie się, że nie do końca kontroluję to, co się wokół mnie dzieje. Dzięki nim szybko zrozumiałam, że byłoby totalnie głupie, gdybym nagrodę za ten straszny wysiłek roztrwoniła raz-dwa na imprezy i modne ciuchy. A o to naprawdę łatwo. Dorosłam, inwestuję w przyszłość. Stałam się niezależna. Chociaż, z ręką na sercu, nie do końca przecięłam pępowinę. Zanim podejmę decyzję, wciąż jeszcze upewniam się u rodziców, czy dobrze robię. Tylko na castingi biegam wszystkie - zdradza z uśmiechem.

Julka niewątpliwie ostatnio ma szczęście. Po wygranej "Tańca z Gwiazdami" można spodziewać się, że będzie otrzymywać jeszcze więcej propozycji pracy.

Czytaj także: "Nadal tęsknię za Gdańskiem" Kamińska na razie nie rezygnuje z aktorstwa Maserak zazdrosny. Zamęczy Kamińską?

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Napisali co wiedzieli wszyscy zazdrośnicy ;)

  15.06.2010 20:29
 • DMG (gość)

  ten wynik to P...jak pomyłka! Kasia wygrywała a tu tak spadła,że przegrała... To jest nudne i niesmaczne jak telewizja robi z tej Julii : aktorkę, scenarzystkę, wielką gwiazdę, tancerkę a ostatnio nawet piosenkarkę Proponuję JULIA NA PREZYDENTA :)

  14.06.2010 19:38
 • K. (gość)

  Zdolna? Fajna? Ładna? Poczekamy na jej kolejne filmy i przekonamy się, czy zdolna. Nie znam jej, więc nie wiem, czy fajna. Ładna wg mnie nie jest, ale o gustach się nie dystkutuje ;)

  14.06.2010 18:13
 • ... (gość)

  hahahahahahahaha jej sława i kasa nie uderzyła do głowy?!?!?! ale śmieszne!!! <lol2>

  14.06.2010 16:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×