"Mr. Robot". Finałowy sezon serialu jeszcze w tym roku! Jak zakończy się historia Elliota Aldersona? [ZWIASTUN]

Przed nami czwarty, finałowy sezon serialu "Mr. Robot"! Zobacz zwiastun nowych odcinków i sprawdź, co jeszcze spotka hakera Elliota Aldersona!

Multimedia

Serial "Mr. Robot" był przepustką do wielkiej kariery dla Ramiego Maleka, który za rolę w filmie "Bohemian Rapsody" został uhonorowany Oscarem. Jesienią tego roku na ekrany trafi finałowy sezon produkcji opowiadającej o hakerze walczącym z E Corp.

Zobacz zwiastun "The New Pope"! Jak prezentują się Jude Law i John Malkovich?Zobacz więcej

Do sieci trafił już zwiastun nowych odcinków. Dowiadujemy się z niego, że Elliot zacznie przygotowywać się do przeprowadzenia kolejnej akcji w "niekończącej się wojnie". Mr. Robot ostrzega go przed przekroczeniem pewnej granicy, a tłem do ich rozmowy są niepokojące sceny rozgrywające się w oczekującym na Gwiazdkę Nowym Jorku. Nowy sezon ma być bowiem wypełniony odpowiedziami, hackingiem i krwią".

"Mr, Robot" sezon 4. - zwiastun:

Serial o socjopatycznym informatyku zwerbowanym przez grupę hakerów-anarchistów został obsypany wieloma nagrodami. "Mr. Robot" otrzymał m. in. 2 Złote Globy, wiele nagród Emmy, a także Satelitę. Każdy z trzech dotychczas nakręconych sezonów spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez krytyków. Produkcja z czasem zaczęła jednak notować coraz słabszą oglądalność i ostatecznie twórcy zdecydowali się zakończyć serial.

Czwarty sezon serialu "Mr. Robot" wystartuje w USA 6 października 2019 roku. Polskiej daty premiery na razie nie znamy. Trzy pierwsze sezony serialu można zobaczyć w HBO GO.

Zobacz galerię

Powstaje serial o amerykańskich Pierwszych Damach! Viola Davis jako Michelle ObamaZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×