Mroczki zadebiutują w teatrze Kamienica

Słynni bliźniacy, aktorzy “bez dyplomu" mają szansę na debiut teatralny u samego Emiliana Kamińskiego.

Multimedia

Emilian Kamiński właściciel teatru Kamienica, mąż Justyny Sieńczyłło, aktor z bogatym bagażem doświadczeń, absolwent warszawskiego PWST, reżyser, wokalista, a nawet pisarz nie przekreśla Rafała i Marcina Mroczków z powodu braku dyplomu aktora.

 • Oni są aktorami! Cóż z tego, że nie mają dyplomu. Jeśli ja widzę człowieka, który jest utalentowany, to na Boga żywego, po co mi jego dyplom! Widzę ludzi, którzy mają dyplomy, a nie są utalentowani. Zakazałbym im grania, bo robią to fatalnie - mówi Kamiński dla Super Expressu i przy okazji nie może się nachwalić talentu słynnych z serialu M jak miłość, braci:

 • Oni są bardzo sprawni na planie. Bystrzy, inteligentni, subordynowani. Przygotowani! Widziałem, jak na politechnice prowadzili uroczystość z okazji jubileuszu “M jak miłość". Oni robili to tak zawodowo, że ja nie spotkałem tak zawodowych konferansjerów w Polsce. Ile sprytu było w tym, ile poczucia humoru?! Jak ja mogę tego nie docenić?

Dlatego reżyser już szuka czegoś “specjalnego" dla Marcina i Rafała. Jak tylko nadarzy się okazja zaproponuje im angaż w jednym ze swoich spektakli. Kiedy będziemy mogli zobaczyć Mroczków na deskach teatralnych, tego jeszcze dokładnie nie wiadomo, ale jak widać, Kamiński jest tak zachwycony ich talentem, że długo czekać nie trzeba będzie.

Tylko co wtedy powie słynny Jan Nowicki, który o Mroczkach wypowiadał się dotychczas zupełnie odmiennie? I jak się domyślamy, zdania nie zmienił. A co mówił, zobaczcie tutaj.

Czytaj także: Spoliczkowany przez Tomasza Iwana Skończył studia Miłość na planie

Komentarze

Skomentuj
 • jaro (gość)

  Emilianku , wez sobie kierowce autobusu albo pilota, z talentem ale bez patentu

  17.09.2010 06:12
 • ZIBI (gość)

  no i co ,że Mroczki nie mają dyplomu,przecież Daniel Olbrychski niedawno obronił się i przypuszczam ,że wzięto pod uwagę bardziej jego zasługi niż wiedzę.Przeżył ponad 60lat bez dyplomu i grał w wielkich filmach nie tylko w Polsce i mu się nie wytyka,a o Mroczkach się dowcipy opowiada,bo jak mogli zaistnieć wśród takich "ELIT ".I taki Jan Nowicki -obleśny ,stary satyr pluje się z irytacją jak o Nich mówi,sądząc ,że jest takiej miary aktorem,że wszyscy na wdechu go oglądają-otóż nie,są tacy,którym się robi niedobrze jak go widzą.

  16.09.2010 16:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×