Mroczne sekrety Vanessy Williams i Terry’ego O’Quinna

Gwiazdorską parę można spotkać w rezydencji Drake przy 666 Park Avenue. W posiadłości dochodzi podobno do niewyjaśnionych zdarzeń. Czy gwiazda Gotowych na wszystko i aktor Zagubionych mają z tym coś wspólnego?

Multimedia

Pod złowieszczym adresem 666 Park Avenue kryje się wszystko, o czym tylko można zamarzyć. Tu mogą ziścić się nawet najskrytsze pragnienia. Bardzo szybko przekonuje się o tym para ze Środkowego Zachodu - Jane Veen i Henry Martin. Młodzi ludzie przybywają do Nowego Jorku, by zrealizować swoje pasje i poznać życie w wielkiej metropolii. Obejmują stanowisko zarządców historycznej rezydencji Drake, która oficjalnie należy do Olivii i Gavina Doran. Jane i Henry bardzo szybko zaskarbiają sobie sympatię małżeństwa i zaprzyjaźniają się z nim. Po pewnym czasie przekonują się jednak, że z pozoru czarujący właściciele, kryją mroczne tajemnice, a za murami historycznego budynku czai się zło.

Co tak naprawdę dzieje się w Drake? I co z tym wszystkim mają wspólnego Vanessa Williams i Terry O’Quinn? Przekonajcie się sami! Odpowiedź znajdziecie oglądając serial 666 Park Avenue. Pierwszy odcinek 25 września o godz. 22:00 na kanale 13 Ulica.

666 Park Avenue to serial w gwiazdorskiej obsadzie. W rolę pięknej i eleganckiej Olivii Doran wcieliła się gwiazda Gotowych na wszystko Vanessa Williams. Tajemniczego i diabolicznego Gavina zagrał zaś aktor Zagubionych i Hawaii 5.0 Terry O’Quinn. Towarzyszą im Rachael Taylor (Chirurdzy, Aniołki Charliego) oraz Dave Annable (Bracia i siostry), którzy wcielają się w role Jane i Henry’ego. Na małym ekranie pojawią się również m.in. Robert Buckley (Pogoda na miłość), Samantha Logan (Plotkara), czy Mercedes Masohn (The Finder).

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×